Aktiermeistarība un angļu valoda

Pavadi savu vasaru aizraujošā kino nometnē Losandželosā!

Vienalga, tev patīk filmēties, būt operatoram, montēt kopā kadrus, vai domāt attapīgus scenārijus – nav patīkamākas vietas, kur to darīt, kā Kalifornijā!

Vecums: 15+
Nometnes ilgums 3 nedēļas: 23. jūnijs – 13. jūlijs , 14. jūlijs – 3.augusts
Cena: 5100 USD
Angļu valoda – 18 stundas nedēļā
Filmu veidošana un producēšana – 8 stundas nedēļā

Filmēšana pie okeāna

Akreditētas angļu valodas stundas no rītiem, filmu veidošana pēcpusdienās, interesantas ekskursijas un izbraucieni brīvdienās! Programma ir rūpīgi izstrādāta, lai efektīvi sabalansētu speciālās nodarbības, brīvā laika aktivitātes/ekskursija un angļu valodas kursu.

Aktiermeistarības nometne- grimēšana
Aktiermeistarības nometne- grimēšana

Angļu valoda
Pirmajā nometnes dienā notiek valodas tests, lai vēlāk iedalītu Jūs atbilstošā valodas līmeņa grupā. Visos līmeņos tiek attīsta  klausīšanās, lasīšanas, komunikācijas spēja, rakstīšan, kā arī papildināts vārdu krājums. Angļu valodas apmācība notiek nelielās grupās, kuras apmāca augsti kvalificēti pasniedzēji. Nodarbību saturā ir iekļauti gan grupu uzdevumi un projekti, kas ļauj iepazīties, izzināt un sadraudzēties ar studentiem no visas pasaules, gan individuāli veicami uzdevumi.
Kursa beigās studenti saņem sertifikātu par iegūtajām zināšanām.

Aktiermeistarības nometne - izrāde
Aktiermeistarības nometne- izrāde

Filmu veidošana
Kvalificētu pasniedzēju, profesionālu režisoru un pieredzējušu kameras cilvēku uzraudzībā, katru nedēļu Jūs apmeklēsiet filmu producēšanas nodarbības. Tajās apgūsiet pamatus, kā pareizi veidot īsus stāstus un, kā likt tiem pārtapt par labiem scenārijiem, dažādas filmēšanas tehnikas; kā strādāt ar kameru, mikrofonu un gaismām, gan teorētiski, gan praktiski uzzināsiet kā notiek filmas editēšanas, kadru kopā likšanas un mūzikas piemeklēšanas process, kā arī varēsiet izmēģināt iejusties dažādos tēlos un būt aktieri citu studentu projektos.

Pēc izrādesNometnes beigās, skola katram dalībniekam dāvina DVD,  kurā nofilmēti labākie izrāžu, mēģinājumu un skatuves sadzīves brīži. 

Aktiermeistarības nometne- slavas stunda
Aktiermeistarības nometne – slavas stunda

Ekskursijas un aktivitātes

Brīvdienās un darba dienās pēc nodarbībām tiek rīkotas dažādas ekskursijas un aktivitātes. To starp, uz: Holivudu, kur iespējams apskatīt slaveno Kodak Theater un zvaigžņu aleju, Beverly Hills, kur tapušas neskaitāmas filmas un seriāli, Santa Monica molu, Venice Beach, Universal Studios, Disneyland (pēc izvēles par papildus maksu , Soak City Water Park (pēc izvēles par papildus maksu). Jaunieši arī var nodarboties ar tādām aktivitātēm kā kā sērfošana, basketbols, teniss, peldēšana, kino vakari, pārgājieni utt.

Aktiermeistarības nometne- pašiem sava "Oskara" ceremonija
Aktiermeistarības nometne- pašiem sava “Oskara” ceremonija

Cena USD
Cenā ietilpst:
18 stundas angļu valodas nedēļā.
8 filmu veidošanas stundas nedēļā.
Dzīvošana divvietīgā istabā.
Brokastis, pusdienas un vakariņas katru darba dienu; brokastis brīvdienās.
Divi apmeklējumi uz Losandželosas teātra izrādēm.
Dažādu studentu pilsētiņas piedāvāto iespēju izmantošana (piekļuve sporta zālēm, inventāram, datoru telpai, bibliotēkai).
T-krekls, mācību grāmatas un sertifikāts pēc kursa pabeigšanas.
Kvalificētu pasniedzēju un pieredzējuši treneru pilnīga uzraudzība ekskursijās un aktivitātēs.
Atvadu balle.
DVD
Transports uz/no Losandželosas Internacionālo lidostu – LAX

Papildu izmaksas – lidojums, administratīvie izdevumi, civiltiesiskā un ceļojuma apdrošināšana.

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.

Comments are closed.