Angļu valoda Kembridžā pusaudžiem

Angļu valodas nometne visu gadu pusaudžiem vecumā no 14 līdz 17 gadiem

Ja vēlies papildināt angļu valodas zināšanas un iepazīties ar jauniem draugiem, tad dodies uz Kembridžu uz sera Džordža nometni.

Programmas ietvaros skolēni apgūs ne tikai angļu valodu, bet arī vērtīgas dzīves prasmes. Tas ir intensīvs angļu valodas kurss 28 stundas nedēļā. Mācības galvenajā skolā skaistā Viktorijas laikmeta ēkā, kas pieder Kembridžas universitātei. Atrašanās vieta ir lieliska — tikai 15 minūšu gājiena attālumā no Kembridžas iepirkšanās centriem, Cam upes un vairākiem parkiem.

Kursā ir 20 vispārējās angļu valodas nodarbības (15 stundas) nedēļā un 8 angļu valodas un dzīves prasmju apguves nodarbības (6 stundas), kā arī 5 mācību vai kultūras pasākumu sesijas nedēļā.

Kurss sākas katru pirmdienu (izņemot vasaru un Ziemassvētkus), un jums ir jāplāno ierasties svētdienā pirms kursa sākuma un doties mājā svētdienā pēc kursa beigām.

Cena: 975 GBP 1 nedēļa, 2 nedēļas 1545GBP

Cenā: 20 vispārīgās angļu valodas nodarbības nedēļā, 8 dzīves prasmju nodarbības nedēļā, dzīvošana viesģimenē, visas ēdienreizes, ieskaitot siltās pusdienas darba dienās skolā, 2 pēcstundu aktivitātes nedēļā, 3 vadītas mācību sesijas nedēļā, transfēri no un uz Londonas galvenajām lidostām, labklājības un drošības uzraudzība, 24 stundu neatliekamās palīdzības tālruņa līnija.

Tā ir pieejama ziemā, pavasarī un rudenī un ideāli piemērota ilgstošam vai īslaicīgam uzturēšanās laikam.

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.

Comments are closed.