Angļu valoda + multi aktivitātes

Vasaras brīvlaiks ir lielisks laiks, lai dotos jautrā ceļojumā un apskatītu pasauli. Mēs piedāvājam doties uz Lielbritāniju, kur aktīvās atpūtas centros – Tevi sagaidīs lieliska atpūta, aizraujoši piedzīvojumi un angļu valodas nodarbības palīdzēs nostiprināt valodas zināšanas.

Angļu valodas nometne Īstbornā

Organizatori ir vadošie nometņu organizatori bērniem Lielbritānijas skolās gada garumā. Vasaras nometnēs mācās un atpūšas bērni no visas pasaules. Nometnes dalībniekiem ir iespēja doties izjādēs ar zirgiem, izmēģināt loka šaušanu, sērfošanu, klintīs kāpšanu, izdzīvošanas mākslu dabā, mūziku, aktiermākslu un vēl daudzas aktivitātes, kā arī izbaudīt aizraujošas ekskursijas.

Skolēniem piedāvā 3 veidu nometnes:
Angļu valoda un aktivitātes – skolēni nedēļā apmeklē 20 valodu nodarbības un pēcpusdienās iesaistās visās iepriekšminētajās aktivitātēs.
Tikai aktivitātes – skolēniem tiek nodrošinātas dažādas aktivitātes katru dienu. Paredzēta jauniešiem, kuri vismaz sarunvalodas līmenī var komunicēt angļu valodā.
Aktivitātes un speciālista brīvdienas – skola nodrošina gan visdažādākās aktivitātes, gan papildus aktivitātēm, var izvēlēties: jāšanu ar zirgu, dejošanu, futbolu, sērfošanu, sacīkšu braukšanu vai izdzīvošanas kursu.

Nometnes rīkotāji nodrošina nometnes dalībnieku drošību 24/7 režīmā

Lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.

Comments are closed.