Angļu valoda Sendžilānā

Skola, atrodas tikai 10 minūšu gājiena attālumā no Sentdžiliānas un var piedāvāt mierīgu atmosfēru, kas ir vairāk piemērota mācībām.

Skolai ir lielas priekšrocības, jo tā ir veidota pēc universitātes pilsētiņas principa, tai ir liela un vēsturiska teritorija (10 000 m²) , kurā atrodas viss mācībām un dzīvošanai nepieciešamais: mācību klases, dažādas izvēles apartamenti, restorāns, bistro un visa centrā baseins, kurā jūs mācību starplaikā variet nopeldēties, teritorijā ir pludmales volejbola laukums un dārzs.  

Skolā ir 21 mācību telpa, visas ir aprīkotas ar gaisa kondicionēšanu un piekļuvi audiovizuālajām iekārtām,  reģistratūra, datoru zona, bibliotēka, studentu atpūtas telpa.

Skolas bistro ir ideāla vieta, kur ieturēt maltītes (atvērts no 08:00 līdz 00:00). Tiek piedāvātas brokastis, pusdienas un vakariņas ar dzērieniem un uzkodām. Studenti, kuri nav iepriekš rezervējuši ēdināšanu, var ēst arī restorānā un maksāt tieši skaidrā naudā.

Standarta kursi

Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai vēlaties pilnveidot angļu valodu. Šis ir ideāls kompromiss starp valodas apguvi un brīvā laika baudīšanu. Četras ikdienas nodarbības garantē efektīvu mācīšanos, savukārt pēcpusdiena paliek ārpusskolas aktivitātēm. Minimālais vecums pieaugušo programmā ir 18 gadi.

Kursu ilgums: vismaz 1 nedēļa, 4 nodarbības dienā, katra 45 minūtes, 5 dienas nedēļā

1 nodarbība – gramatika un vispārīgā vārdu krājuma vingrinājumi
1 nodarbība – saruna
2 nodarbības – lasīšana, tekstu izpratne, klausīšanās, rakstīšana

Papildus angļu valodas apguvei jūs iepazīsities ar maltiešu ikdienas dzīvi, izbaudīsiet viņu tradicionālo virtuvi, atklāsiet vietējo vēsturi un mākslu un nekavējoties varēsiet pielietot savas jaunās prasmes komunikācijā ar grupas biedriem un vietējiem iedzīvotājiem.

Reģistrācijas maksa: 60 EUR
Standarta kurss  20 nodarbības nedēļā / maks. 10 katrā klasē 220 EUR/ nedēļa
Intensīvais kurss 30 nodarbības nedēļā / maks. 10 katrā klasē 310 EUR/ nedēļa
Superintensīvais kurss 40 nodarbības nedēļā / max. 10 katrā klasē 470 EUR/ nedēļa

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.

Comments are closed.