Angļu valoda un super aktivitātes no 6 g.v.

Bērniem un jauniešiem angļu valodas stundas + futbols / jāšana / teniss / golfs / street dance / sērfošana / pludmales volejbols vecumā no 6 – 17 gadiem Ilfrakombē – piejūras pilsētā ar brīnišķīgu Atlantijas okeāna pludmali. Nometne iespējama no jebkuras pirmdienas visas vasaras laikā. Skolai ir 50 gadu darba pieredze un tā ir vienīgā valodas skola pilsētā. Minimālais ilgums divas nedēļas.

Skola atrodas Devonas grāfistes ziemeļos – Ilfrakombē – piejūras pilsētā ar klinšainiem jūras krastiem un brīnišķīgu Atlantijas okeāna pludmali. Skolai ir 50 gadu darba pieredze, un tā ir vienīgā valodas skola pilsētā. Tas nozīmē, ka šeit ir maz ārzemju studentu pat karstākajā brīvdienu laikā. Tā ir ideāla vieta dažāda vecuma jauniešiem – bērni var izbaudīt tādu brīvību, kas pilsētas burzmā nav iespējama, iepazīt seno, tradicionālo Angliju, kur cilvēkiem joprojām ir laiks aprunāties un ģimenēm patīk uzņemt angļu valodas apguvējus.

Programmas
Programmas bērniem un jauniešiem vecumā no 6 līdz 17 gadiem, 18 angļu valodas stundas nedēļā un papildus nodarbības pēc izvēles (futbols / jāšana / teniss / / street dance / sērfošana/ pludmales volejbols, piedzīvojumu sports). Papildu nodarbes var izvēlēties katrai nedēļai citu. Iebraukšana sestdienā, izbraukšana sestdienā.

Piedzīvojumu sports (10-17g.v.)
Nometnē varēs izmēģināt braukšanu ar kvadraciklu, kāpšanu klintīs, sērfošanu, pārgājienu pa piejūras klintīm, braukšanu ar kaijakiem, sendbordingu (braukšana ar dēli pa smiltīm), peldēšanu un lekšanu no klintīm, kā arī šaušanu ar loku un vēl citas aktivitātes. Skolēniem jāprot peldēt un jāapzinās, ka viņiem būs jāvelk drošības aprīkojums. Uz nometni līdzi var dot novalkātās drēbes un apavus, jo bērni dzīvos pa ūdeni un dubļiem, lai nav jāuztraucas, ka apģērbs varētu tikt sabojāts. Cenā iekļauts: hidro tērps, kurpes un žurnāls, kur atzīmēt visas aktivitātes, lai vēlāk to ņemtu līdzi uz mājām par piemiņu no lieliskajiem piedzīvojumiem.

Iepazīsti Devonu (6-17g.v.)
Papildus angļu valodas mācībām tiek rīkotas ekskursijas pa skaisto Devonas grāfisti. Būs iespēja apskatīt vietas par kurām varēs uzzināt interesantus kultūras un vēstures faktus. Programmā paredzētas pastaigas pa skaisto Devonas apkārtni, kur varēs apskatīt vis dažādākos dabas veidotos brīnumus, tuvāko pludmaļu, pilsētu un ciemu apskates un daudzas sporta aktivitātes, kā arī citas nodarbes.

Jāšana (8-17g.v.)
Programma piedāvā studentiem praktizēt un uzlabot jāšanas prasmes. Centrs ir akreditēts British Horse Society un piedāvā kvalificētu apmācību ar zirgiem un ponijiem. Programma ir paredzēta ikvienam: sākot no iesācējiem līdz pat pieredzējušiem braucējiem. Staļļi ir labi aprīkoti. Studentiem ir jābūt saviem zābakiem.

Sērfošana (10-17g.v.)
Mācies sērfot vai uzlabo savas prasmes Woolacombe pludmalē. Mācības notiek pēc British Surfing Association Junior Athletes Award shēmas un pie profesionāliem instruktoriem, kas mācīs, piemēram, drošību pludmalē un sērfojot, dažādu aprīkojumu izmantošanu, metodes, viļņu ķeršanu, nostāšanos uz dēļa un tā kontroli. Cenā ietilpts tērps, apavi un mācību grāmata, kuru pēc mācību beigām students var ņemt uz mājam. Jums ir jāvar nopeldēt vismaz 50 metri bez ekipējuma un jābūt gatavam peldēt ar ekipējumu, kad tas būs nepieciešams.

Dažādi ūdens sporta veidi un niršana (12-16 g.v.)
Paredzēta jauniešiem no 13 – 17 gadu vecuma, kam interesē dažādi ūdens sporta veidi. Kurss dod iespēju jauniešiem iegūt iemaņas vai pilnveidot prasmes. Mācību laikā apgūst arī pirmās palīdzības sniegšanu. Pieejama jūlijā un augustā. Pēc kursa beigšanas saņemsiet sertifikātu.

Teniss (6-17g.v.)
Nodarbības vada kvalificēti treneri no Lawn Tennis Association. Programmā māca gan tenisa spēles pamatus, gan speciālus sitienus, gan spēles taktiku. Mācības notiek ļoti labi aprīkotos tenisa kortos. Jums jāņem līdzi savas tenisa raketes.
Galda tenisa nodarbības arī ir iespējamas.

Street dance (12-16 g.v.)
Street Dance ir viena no galvenajām mūsdienu stila dejām. Tā apvieno dažādu stilu dejas. Jūs mācīsieties: ielu grupu dejas, Ņujorkas dejas, HIP HOP, kino un teātra horeogrāfiju. Programmas mērķis – dod studentiem izpratni par dažādu žanru deju. Nodarbības vadīs profesionāli deju skolotāji. Ja esat dejotājs ar pieredzi, varat ņemt līdzi dejošanas kurpes, taču pilnīgi iesācēji var dejot basām kājām vai zeķēs.

Pludmales volejbola nometne (12-16g.v.)

Futbols (12-16 g.v.)
Nodarbības vada kvalificēti treneri no Football Association. Mācības notiek pēc augstiem standartiem un studentiem tiek mācītas piespēles, bumbas kontrole un vadība, spēles dinamika un stratēģija. Ir iespēja piedalīties spēlēs, praktiski apgūstot spēles tehniku. Jums jāņem līdzi futbola apavi un apģērba komplekts.

Muzikālais teātris (14-17 g.v.)

Dzīvošana
Skolai ir ļoti svarīga studentu drošība, tādēļ izvēlētās ģimenes tiek ļoti rūpīgi atlasītas, apmeklētas un pārbaudītas. Skolas personās ir vienmēr pieejams un nepieciešamības gadījumā palīdzēs atrisināt nesaskaņas starp studentu un ģimeni. Ģimenes studentus uzņem kā savus ģimenes locekļus un nodrošina patīkamu atmosfēru. Tās parasti dzīvo netālu no skolas, taču gadījumā, ja students dzīvos tālāk un būs nepieciešams braukt, skola ar savu autobusu nogādās viņus gan uz skolu, gan uz mājām.

Cena norādīta GBP

Programmas nosaukums Stundu skaits nedēļā  (angļu val. +aktivitātes) Cena par nedēļu no
Angļu val. + futbols   15 + 7,5 910
Angļu val. + sērfošana 15 + 9 1036
Angļu val. + street dance   15 + 7,5 910
Angļu val + jāšana 18 + 8 1035
Angļu val + teniss 15 + 9 910
Angļu val + pludmales volejbols 15 + 9 910
Angļu val + ūdens sports 15 + 7,5 1030
Angļu val. + iepazīsti Devonu
18 +8

874

Cenā iekļauts: dzīvošana ģimenē, 3x ēdināšana, angļu valodas mācības, papildu nodarbes programma, sertifikāts, 24 h uzraudzība, aktivitātes, bezmaksas internets, testēšana.

Cenas atkarīgas no bērna vecuma, izvēlētā angļu valodas kursa intensitātes, papildu nodarbes programmas un transferta laika un maršruta. Līdz 11 gadu vecumam ir papildu maksa par bērna papildu pieskatīšanu skolā un ģimenē (mācību grupas ir mazākas, vairāk individuāla pieeja).

Transferts uz/no Gatwick lidostas, ja izlidošana/ielidošana ir sestdienā no plkst. 11:00 līdz plkst. 14:00, un izlidošana no plkst. 12:00 līdz plkst. 14:00) 135 GBP .

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet:
Tel. (+ 371) 29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.

Comments are closed.