Angļu valodas kursi pie skolotāja mājās

Jūs varat izvēlēties izmitināšanu un apmācības pie angļu valodas skolotāja mājās. Parasti mācās un dzīvo pie skolotāja viens students, taču reizēm, var mācīties divatā ar draugu vai studentu no citas valsts, ja jūsu valodas zināšanu līmenis ir vienāds. Pirms ierašanās visiem pārbauda angļu valodas zināšanas un noskaidro jūsu vēlmes. Katram izstrādā individuālu apmācību programmu.

Mēs varam piedāvāt skolotājus Apvienotajā Karalistē dažādās jaukās vietās – pilsētā, laukos vai pie jūras: Cornwall, Devon, Gloucestershire, Hertfordshire, Kent, Lake District (Kumbrii), Liverpool, Malvern, Manchester, Oksfordshira, Salisbury, South Coast (Southampton, Brighton, Hastings) u.c. Daudzi skolotāji dzīvo vēsturiskās universitātes pilsētās – Bristolē, Londonā, Bātā u.c.

Jūs varat uzsākt savas mācības jebkurā pirmdienā, mācību stunda ir 60 minūtes gara. Nodarbību skaits pēc izvēles no 15 līdz 30 stundām nedēļā.

Šīs programmas lielākā priekšrocība ir tā, ka dzīvojot skolotāja mājā, nodarbības beigās mācīšanās procesu nevar apturēt, jo sarunas par jebkuru tēmu skolotājs turpinās pēc nodarbībām un starp nodarbībām, palīdzēs Jums runāt pareizi angliski, izvēlēties pareizo izteiksmi, palabos gramatiku un izrunu.

Nodarbības aptvers visus valodas aspektus: lasīšanu, rakstīšanu, palīdzēs saprast sarunvalodu, leksiku, gramatiku, izrunu un iepazīstinās ar britu kultūru, atbilstoši Jūsu individuālajām vajadzībām un vēlmēm. Nodarbības parasti notiek no rīta, pēcpusdienā un vakarā, jums būs lieliska iespēja iepazīties ar apkārtni un komunicēt.

Pašā sākumā skolotājs novērtēs Jūsu angļu valodas līmeni un noteiks kādas valodas prasmes būtu jāuzlabo. Pamatojoties uz šo testu skolotājs sastādīs individuālu mācību programmu. Kursu beigās saņemsiet sertifikātu un pilnu ziņojumu, ietverot informāciju par mācību saturu, Jūsu pieredzi, sasniegumiem un ieteikumus turpmākām mācībām.

Arī bērni un jaunieši var mācīties pie skolotāja mājās, sākot jau no 10 gadu vecuma. Bet jauniešiem no 14 gadu vecuma ir lieliska iespēja pie pasniedzēja dzīvot kopā ar kādu pusaudzi no citas valsts un mācīties 2:1 (2 skolēni:1 pasniedzējs). Skolēni tiek salikti kopā, līdzīgos vecumos un ar līdzīgām interesēm, lai valodas mācības būtu interesantākas un jaunieši varētu viegli sadraudzēties.

Programmas

Standarta angļu valodas kurss (15 – 30 stundas nedēļā)
Kurss piemērots tiem, kas vēlas apvienot rīta nodarbības ar pēcpusdienas brīvā laika aktivitātēm. Mērķis – uzlabot visas valodu prasmes: runāšana, lasīšana, klausīšanās, gramatika un izruna. Nodarbības pieejamas arī iesācējiem. Tiem, kas mācās šo kursu ilgtermiņā, ik pēc mēneša jāpilda tests, lai novērtētu progresu.

Biznesa angļu valoda
Angļu valoda ir starptautiska valoda uzņēmējdarbībā, tāpēc šī valoda ir tik ļoti nepieciešama biznesā. Ja esat biznesmenis un Jums nepieciešams uzlabot savas angļu valodas zināšanas, tad šis kurss Jums būs ideāli. Kurss nodrošina strauju progresu, jo Jūs visu laiku mācāties un esat angliski runājošā vidē.

Angļu valodas kurss jauniešiem (15 stundas nedēļā 2:1)
Minimālais skolēna vecums: 14 gadi. Jaunieši, pie pasniedzēja mājās dzīvo divatā. Parasti, skola kopā saliek viena dzimuma, līdzīga vecuma jauniešus, kuriem ir līdzīgas intereses, lai mācības būtu interesantākas un, kopā ar pasniedzēju, jaunieši varētu uzzināt vairāk par sev interesējošām tēmām. Ja skola nespēs piemeklēt atbilstošu personu, tad skolēns varēs mācīties viens-pret-viens ar pasniedzēju bez papildus samaksas.

Īpaši intensīvais angļu valodas kurss (Crash course)
Intensīvais kurss ir tikai 4 dienas garš (20 stundas angļu valoda). Tā laikā Jūs attīstat angļu valodas prasmi darba, sociālās un ceļojumu situācijās. Piemērots aizņemtiem, strādājošiem cilvēkiem. Nodarbību mērķis, lai varētu savstarpēji komunicēt un nostiprināt esošās zināšanas. Īpaši noderīgs kurss cilvēkiem kas mācās darba, karjeras vajadzībām.

Akadēmiskā angļu valoda
Visātrākais veids kā iegūt strauju progresu. Katru dienu ir 6 standarta angļu valodas nodarbības, 2 nodarbības sagatavošanās kurss eksāmenam (pēc izvēles) un katru dienu paredzēts viens seminārs. Programma piemērota studentiem, kas pēc kursa beigšanas vēlas iestāties universitātēs.
Dzīvošana

Mācības pie pasniedzēja mājās – nodrošina studentiem mājīgu atmosfēru, dod iespēju praktizēt angļu valodu reālās ikdienas situācijās un vairāk iepazīt vietējo kultūru.

3x ēdināšana – brokastis, pusdienas un vakariņas. Dzīvošana vienvietīgā istabā, ar kopīgo vannasistabu. Ir pieejama arī dzīvošana pie pasniedzējiem, kas nodrošina privāto vannasistabu par papildus samaksu.


Ekskursijas un aktivitāte
Vietējās nozīmes ekskursijās Jūs pavadīs pasniedzējs 2x nedēļā, pēcpusdienās, pēc mācībām (ja uzturaties pie pasniedzēja 1 nedēļu). Ja pie pasniedzēja būsiet ilgāk par nedēļu, tad pilnas dienas ekskursijās dosieties nedēļas nogalēs. Papildus jārēķinās ar izmaksām par ieeju dažādos kultūras objektos / muzejos utt.

Cenas norādītas GBP
Reģistrācijas maksa
– 200
Izvēloties programmu, kur ir ekskursijas, piemaksa par nedēļu ir 150 GBP.

Kursa nosaukumsStundu
skaits
nedēļā
Cena
nedēļā
no (1:1)
Cena
nedēļā
no (2:1)
Standarta angļu valoda15
20
25
30
1295
1520
1745
1965
1035
1215
1395
1570
Biznesa angļu valoda/
Sagatavošanās kurss eksāmenam
15
20
25
30
1550
1850
2150
2450
1240
1430
1560
1750
Angļu valoda bērniem (10-13g.)15
20
25
30
1495
1720
1945
2170
Angļu valoda bērniem (14-17g.) 15
20
25
30
1540
1720
1945
2170

Cenā ietilpst:
– Angļu valodas mācības un valodas testēšana, mācību materiāli
– Pasniedzēja ieteikumi, atskaites par studenta progresu un rekomendācijas tālākajam darbam
– Sertifikāts beidzot mācības
– Dzīvošana pie pasniedzēja mājās, vienvietīgā istabā
– Brokastis, pusdienas, vakariņas
– Ekskursijas
Papildu:
Transferts: cena atkarīga no vietas, kur izvēlēsieties mācīties
Privātā vannasistaba: no 225 GBP / nedēļā
Papildus persona, kas nemācās, bet pavada studentu mācībās: no 795 GBP / nedēļā
Ekskursijas un papildus aktivitātes: Jauniešiem ekskursija uz Londonu (atkarībā no studenta atrašanās vietas): 200 – 300 GBP

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445, info@izglitiba-arzemes.lv.

Comments are closed.