Angļu valodas un aktivitāšu nometne

Nometnes notiek no jūnija vidus (ar dzīvošanu viesģimenē) vai no jūnija beigām (ar dzīvošanu rezidencē) līdz augusta beigām. Vecums: 12 – 18 gadi.

Nometne paredzēta aktīviem jauniešiem, kuriem patīk sports, māksla un kuri vēlas, papildus valodu mācībām, apgūt jaunas prasmes un iemaņas. Skola dibināta 1987. gadā un ir FELTOM dalībniece, kā arī ir Moody’s ISO 9001 akreditēta iestāde. Skola atrodas Sliemā, lielā ēkā, kur ir plašas mācību telpas, kā arī gaiša un patīkama koptelpa, kurā skolēni var pavadīt savu brīvo laiku un vakaros tur notiek dažādas sociālas aktivitātes, lai studenti savā starpā labāk iepazītos. Skolai ir skaista jumta terase un kafejnīca, kur jaunieši var baudīt lielisko Vidusjūras klimatu.

Nedēļā ir 20 angļu valodas nodarbības (1 nodarbība ir 45 minūtes gara). Vienā grupā ir, maksimums, 15 skolēni. Visi pasniedzēji ir pieredzējuši profesionāļi, kuriem angļu valoda ir dzimtā valoda.
Uzsākot kursu, visi jaunieši izpilda valodas testu, lai viņus varētu sadalīt pa grupām, ņemot vērā viņu zināšanu līmeni.

Mācības tiek veidotas caur lomu spēlēm, dažādu problēmu risināšanas uzdevumiem, kā arī daudzām diskusijām, lai attīstītu jauniešu spēju klausīties un uztvert valodu, kā arī droši pielietot iegūtās zināšanas par gramatiku.

Nometnes angļu valodas mācību un aktivitāšu piemērs.

Dzīvošana ģimenē (no jūnija vidus) – lielisks veids kā praktizēt angļu valodu arī ārpus mācību stundām. Tas arī ir burvīgs veids kā iepazīt Maltu, tās kultūru un cilvēkus. 3x ēdināšana. Dzīvošana ir divvietīgās istabās. Vienā viesģimenē neatrodas vairāk kā 4 studenti vienlaikus. Visas ģimenes atrodas, maksimums 30 minūšu pastaigas attālumā no skolas.

Dzīvošana rezidencē (no jūnija beigām) – studenti dzīvo trīsvietīgās vai četrvietīgās istabās un viņiem tiek nodrošināta trīsreizēja ēdināšana. Visās istabās ir privātās vannasistabas un gaisa kondicionieri.

Ierašanās un došanās prom ir sestdienā vai svētdienā.

Cena par 2 nedēļām ar dzīvošanu viesģimenē: no 1250 EUR
Cena par 2 nedēļām ar dzīvošanu rezidencē: no 1990 EUR

Cenā iekļauts:
Transferts no/uz lidostu, informācijas pakete un ID karte, valodas pārbaudes tests, mācību materiāli, angļu valodas mācības (20 nodarbības nedēļā), sertifikāts, beidzot mācības, dzīvošana rezidencē vai viesģimenē, 3x dienā ēdināšana, pilna aktivitāšu un ekskursiju programma, ceļojuma apdrošināšana, administratīvie izdevumi.

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 29238012, info@izglitiba-arzemes.lv

Comments are closed.