Angļu valodas un speciālie kursi Bornmutā

Koledža piedāvā angļu valodas vispārējos un intensīvos kursus, kā arī kursus firmu vadošajiem darbiniekiem jebkuram zināšanu līmenim.

Specializēto angļu valodu, menedžmenta, reklāmas, sabiedrisko attiecību, ceļojumu un tūrisma, viesmīlības menedžmenta un biznesa komunikāciju kursus. Profesionālās programmas paredzētas tiem, kuri ir nolēmuši paaugstināt savas profesionālās un angļu valodas zināšanas, tāpēc jūsu angļu valodas zināšanu līmenim ir jābūt vismaz vidējam.

Koledža atrodas brīnišķīgā kūrortu pilsētā Bornmutā, kas ir pazīstama ar savu smilšaino pludmali, zilo jūru, dārziem, parkiem un daudzveidīgām atpūtas iespējām, kas ir īpaši saistošas vasaras sezonā. Bornmuta ir viena no populārākajiem galamērķiem Anglijā, kur studenti no visas pasaules ierodas papildināt savas angļu valodas prasmes.

Vispārējās angļu valodas kursi
Minimālais mācību ilgums: 2 nedēļas
Maksimālais studentu skaits klasē: 12
Minimālais zināšanu līmenis: elementary
Minimālais vecums: 18 gadi

Kursu var izvēlēties pēc nodarbību skaita nedēļā un specializācijas

  • Standarta angļu valodas kursi: 20 nodarbības nedēļā
  • Intensīvie angļu valodas kursi: 30 nodarbības nedēļā

Programma ietver valodas pamatelementus: runāšanu, klausīšanos, lasīšanu, rakstīšanu. Tiks trenētas prasmes izrunā, ortogrāfijā, vārdu krājuma papildināšanā un pareizas gramatikas apguvē.

30 nodarbību programmā darbs tiek sadalīts tā, lai vienādi apgūtu gan teoriju no mācību grāmatām, gan trenētos rakstīšanās un vārdu krājuma paplašināšanā, kā arī trenētu savas klausīšanās, runāšanas un izrunas prasmes. Tieši pēdējā daļā ir iekļautas arī papildus mācību nodarbības grupās pēc izvēlētajām tēmām, piemēram, bizness, britu kultūra, lasīšana-rakstīšana, eksāmeni utt.

Programma, kas piedāvā mācības 20 nodarbības nedēļā, piedāvā apgūt gramatiku un pilnveidot savas rakstības prasmes, bet klausīšanās un sarunas par konkrētām tēmām būs krietni mazāk un ne tik personalizētas.

Programmu var uzsākt katru pirmdienu, izņemot svētku dienās.

Individuālās nodarbības un kursi firmu vadošajiem darbiniekiem – stundu skaits nedēļā 5, 10, 20, 30, 40 var arī apvienot ar grupas nodarbībām. Kursu var uzsākt katru pirmdienu. Individuālās apmācības ir ātrākais veids kā iemācīties valodu. Kurss ir izstrādāts individuālām vajadzībām un pielāgots progresa tempam. Ideāls variants tiem, kuriem ir konkrēts mērķis, bet ierobežots laiks. Īpaši ērts profesionāļiem, kas gatavojas komandējumiem ārvalstīs, vai prezentācijām, sarunām angļu valodā.

Dzīvošana

Skolas izmitināšanas serviss piedāvā dažāda veida dzīvošanas iespējas. Visieteicamākā dzīvošanas izvēle būtu vai nu dzīvošana ģimenē vai studentu rezidencēs. Šāda veida dzīvošana veicina komunikāciju angļu valodā, kas palīdzēs ātrāk panākt vēlamos rezultātus.

Ģimene – visas viesģimenes atrodas tuvu skolai un ir skolas pārstāvju izvēlētas. Problēmu gadījumā visa mācību perioda laikā ir iespēja sazināties ar izmitināšanas servisa pārstāvjiem. Istabu var īrēt pa vienam vai divatā (divatā iespējams dzīvot tikai tiem studentiem, kas ierodas uz mācībām kopā). Ir iespēja dzīvot arī paaugstināta komforta apstākļos – studentam būt pieejama privāta vannasistaba.

Ēdināšana divas reizes dienā darba dienās (brokastis un vakariņas), bet nedēļas nogalē ēdināšana tiek nodrošināta 3 reizes.

Ir iespēja dzīvot studentu kopmītnēs (skola piedāvā 3 dažāda komforta rezidences), kas visas atrodas vien ~ 15 minūšu gājiena attālumā no skolas.

Studentiem ir iespēja izvēlēties dzīvot arī privātos apartamentos, viesu mājā vai viesnīcā. Skola palīdzēs atrast piemērotāko vietu. Reizēm studenti izvēlas pirmās naktis pavadīt viesnīcā un uzsākt citas dzīvesvietas meklējumus, ka viņi jau ir ieradušies Bornmutā.

Ekskursijas un aktivitātes

Bornmuta – ideāla vieta dzīvošanai un mācībām kā vasarā, tā ziemā. Šeit ir daudz veikalu, restorānu un kafejnīcu, kinoteātru un teātru. Skola piedāvā palīdzēt iesaistīties šādās sporta nodarbības – golfs, makšķerēšana, teniss, peldēšana, futbols, zirgu izjādes un daudzas citas aktivitātes. Skola rīko ekskursijas uz tuvākajām pilsētām (Londonu, Oksfordu, Stonhendžu utt.), kopīgi apmeklēt boulingu, bārus, karaoke un citas aktivitātes, kas palīdzēs iepazīt britu ikdienas dzīvi un studentus no citām valstīm. Par atsevišķiem pasākumiem ir paredzēta papildus samaksa.

Cenas GBP
Reģistrācijas maksa:
90

Kursa nosaukumsStundu skaits nedeļāCena nedēļā no/ GBP
Standarta angļu valodas kurss20245
Intensīvās angļu valodas kurss30295
Super Intensīvās angļu valodas kurss 40895
Angļu valoda juristiem (speciālais novirziens)32370
Angļu valodas individuālās nodarbības201300
Angļu valoda aviācijai (speciālais novirziens)32370
Angļu valoda vadošajiem darbiniekiem  20 st. grupā+ 10 st. 1:1840
Dzīvošanas veids
Cena par nedēļu GBP / no…
Ģimene, vienvietīga istaba, ar 2x ēdināšanu175
Ģimene, divvietīga istaba, ar 2x ēdināšanu160
Ģimene, vienvietīga istaba, 2x ēdināšana, privātā vannasistaba, wi-fi280
Studentu kopmītne, bez ēdināšanas170

Transferts:
London Heathrow Airport (vienā virzienā) – no 165
London Gatwick Airport (vienā virzienā) –  no 190

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.


Comments are closed.