ASV 16

Angļu valodas mācības specializētajās valodu skolās dažādās ASV pilsētās.

Akadēmija Floridā
Skola atrodas Fortloderdeilā – jaunu un turīgu cilvēku pilsētā, kas pazīstama kā Amerikas Venēcija savu neskaitāmo kanālu un ūdensceļu dēļ. Pilsēta ir ietekmīgs biznesa un starptautiskās tirdzniecības centrs, tādēļ darījumu cilvēkiem domātajai skolai, kas atrodas plašā, modernā ēkā pašā pilsētas centrā, ir lielas priekšrocības, organizējot profesionālos kursus tādās sfērās kā finanses, tiesību zinātne, žurnālistika, cilvēkresursi un jūras industrija. Jāatzīmē kurss Biznesa attīstība ar biznesa semināriem.
Sīkāk
Angļu valodas kursi Ņujorkā
Ņujorka (New York City) ir pilsēta ASV ziemeļaustrumos pie Atlantijas okeāna, Hudzonas upes grīvā. Lielākā pilsēta ASV un viena no lielākajām pasaulē.Angļu valodas apguvei ASV ir otra populārākā vieta, tūliņ aiz Lielbritānijas, it sevišķi plānojot ilgtermiņa mācības, kuras ASV finansiāli būs izdevīgākas. Skolas sociālā programma un aktivitātes, ļaus tev praktizēt angļu valodas zināšanas, atpūšoties ar jaunajiem draugiem.
Sīkāk
Filadelfija, Amerika
Skola atrodas Filadelfijā, ASV austrumu piekrastē. Tādas pilsētas kā Ņujorka un Vašingtona atrodas dažu stundu brauciena attālumā. Skolā ir moderna bibliotēka, uzkodu bārs, grāmatnīca, spēļu un atpūtas istaba, ēdnīca, kur var vienlaicīgi ieturēt maltīti 800 studentu. Sporta aktivitātēm ir iekštelpu peldbaseins un futbola stadions, kas paredzēts visiem laika apstākļiem. Netālu ir Filadelfijas centrs, kur varēsi izbaudīt šīs pilsētas šarmu.
Sīkāk
Losandželosa, Glendora
Mācības notiek koledžā, kas atrodas Losandželosas ziemeļos, San Gabriel kalnu pakājē, pilsētā Glendorā.Skolas teritorijā ir peldbaseins, kas sasniedz olimpisko spēļu peldbaseinu izmēru, golfa laukums un TV ierakstu studija. Koledžā ir plašas un gaišas mācību telpas un viss nepieciešamais sekmīgām mācībām un pilnvērtīgai atpūtai.
Sīkāk
Mācības un atpūta Lasvegasā
Lasvegasas skola atrodas šīs aizraujošās un pasaulslavenās pilsētas centrā, tikai dažas jūdzes no slavenā Las Vegas Strip – centrālās ielas. Skola tika pilnīgi restaurēta un paredzēta starptautiskajiem studentiem. Mācību laikā tiek apgūtas tādas tēmas, kā biznesa angļu valoda, amerikāņu kultūra, tiek praktizēta publiskā uzstāšanās un runa, kā ārī gramatikas likumi.
Sīkāk
Sandjego, Kalifornija
Mācies angļu valodu saulainajā Kalifornijā. JAUNUMS – angļu valoda + sērfošana! Sandjego ir otrā lielākā pilsēta Kalifornijā. Tā ir skaista un dzīvīga pilsēta, darījumu centrs, kurā dzīvo viesmīlīgi cilvēki. Šī pilsēta pazīstama ar gandrīz ideālu klimatu, plašām smilšainām pludmalēm un kā dažādu ūdens sporta veidu centrs. Sandjego ir arī slavena ar savām kultūras tradīcijām. Tāpat Sandjego ir slavena ar vecpilsētu spāņu stilā un savvaļas dzīvnieku parku. No šejienes nav tālu līdz Losandželosai un arī Disnejlendai.
Sīkāk
Sanfrancisko, Kalifornija
Sanfrancisko ir pilsēta ASV, Kalifornijas štatā, Klusā okeāna krastā, Sanfrancisko pussalā, kas atdala okeānu no Sanfrancisko līča. Pēc iedzīvotāju skaita Sanfrancisko ir ceturtā lielākā pilsēta Kalifornijas štatā un četrpadsmitā lielākā Amerikas Savienotajās Valstīs. Šī ir viena no nedaudzajām „lielajām skolām”, kas spēj sniegt mazas skolas attieksmi ar valodu centriem daudzās pasaules valstīs. Augsti kvalificēti pasniedzēji, kuri, lai sasniegtu vēlamo rezultātu, izmanto tikai mūsdienīgas un efektīvas mācību metodes. Sociālā un kultūras programma, pasniedzēju un darbinieku palīdzība sniedz studentiem iespēju atrasties draudzīgā vidē un gūt maksimālu labumu valodas zināšanu uzlabošanā, uzturoties valstī, kur visapkārt dzird tieši apgūstamo svešvalodu.
Sīkāk
Skola Bostonā
Skola Bostonā atrodas ļoti savdabīgā vietā – netālu no tā dēvētās “Kīniešu pilsētas” (China town), teātra un finansu centra. Bostona ir Masačūsetsas štata lielākā pilsēta, kā arī šī štata galvaspilsēta. Bostonas skola piedāvā plašu programmu izvēli, kā arī dažādas dzīvošanas iespējas. Papildus nodarbībām varēsiet piedalīties skolas rīkotajās ekskursijās un izklaides programmās.
Sīkāk

Comments are closed.