ASV nom

Aktiermāksla Amerikā
Dodies ceļojumā uz ASV, kur ir mājas daudzām kino industrijas zvaigznēm,un pietuvojies savam sapnim kļūt par aktieri! Trīs nedēļu vasaras nometne. Improvizācija, dikcijas izkopšana, skatuves māksla, iejušanās dažādos tēlos, dziedāšana, aktierspēle, tērpi, tēlu analīze, izrādes! Pavadi savu vasaru aizraujošā aktiermākslas nometnē!
Sīkāk
Angļu valoda + basketbols
Pavadi vasaru spēlējot basketbolu un mācoties angļu valodu! Ja tev patīk basketbols, vēlies uzlabot angļu valodas zināšanas, iegūt jaunus draugus, ļauties nebijušiem piedzīvojumiem un pavadīt aizraujošu vasaru Amerikā, tad šī jauniešu basketbola nometne ir domāta tieši tev!
Sīkāk
Atklāj un iepazīsti Ņujorku
Nepalaid garām iespēju pavadīt vasaru pilsētā, kas nekad neguļ – Ņujorkā! Mācies angļu valodu, iepazīsti un apskati Ņujorkas populārākos apskates objektus.Tev būs iespēja apskatīt Brīvības statuju, iepirkties, palūkoties apkārt no “The Empire State Building” un izjust lielpilsētas pulsējošo ritmu.
Sīkāk
Disnejlenda Floridā
Vai jau sen esi sapņojis par nokļūšanu Disneja pasaulē? Jūlijā un augustā vasaras nometne ar angļu valodas mācībām un ekskursijām vienā no siltākajiem ASV štatiem Floridā. Piemērota ikvienam, kas domā par neaizmirstamu vasaru Amerikā, elpu aizraujošām izklaidēm, saulainu laiku un peldēšanos okeānā.
Sīkāk

Comments are closed.