Atklāj un iepazīsti Ņujorku

Nepalaid garām iespēju pavadīt vasaru pilsētā, kas nekad neguļ – Ņujorkā! Mācies angļu valodu, iepazīsti un apskati Ņujorkas populārākos apskates objektus. Tev būs iespēja apskatīt Brīvības statuju, iepirkties, palūkoties apkārt no “The Empire State Building” un izjust lielpilsētas pulsējošo ritmu.

Vecums: 13 + , Nometnes ilgums: 2 nedēļas (4.07.-17.07. un 18.07.-31.07. )

Stundu skaits nedēļā – 15 stundas nedēļa, cena no 3300USD

Angļu valoda – 15 stundas nedēļā
Pirmajā nometnes dienā notiek angļu valodas zināšanu pārbaudes tests, pēc tā rezultātiem tiksiet iedalīts atbilstošā valodas līmeņa grupā.
Visos līmeņos tiek attīsta runāšana, klausīšanās, lasīšana, rakstīšana, un uzlabots vārdu krājums. Angļu valodas apmācība notiek nelielās grupās, kuras apmāca augsti kvalificēti pasniedzēji. Nodarbībās ir iekļauti gan grupu uzdevumi un projekti, kas ļauj iepazīties, izzināt un sadraudzēties ar studentiem no visas pasaules, gan individuāli veicami uzdevumi.
Mācību beigās dalībniekiem tiek izsniegts sertifikāts par iegūtajām zināšanām.


Pasniedzējiem ir liela pieredze angļu valodas mācīšanā starptautiskajiem studentiem. Nodarbības tiks papildinātas ar interesantām ekskursijām, sporta aktivitātēm un izklaidēm, jo pasniedzēji uzskata, ka atpūta ir tikpat svarīga cik mācības.
Ārpusklases nodarbībās uz katriem 10 studentiem ir 1 atbildīgais, kas rūpējas par drošību. Tāpat katram studentam tiek nosaukts ārkārtas telefona numurs, uz kuru var zvanīt jebkurā diennakts laikā.

Dzīvošana Kopmītnē – divvietīgas istabas. Kopēja virtuve un atpūtas telpa. Ēdināšana 3 reizes dienā koledžas restorānā ( brīvdienās brokastis un vakariņas).  Ļoti plaša ēdienu izvēle. Edināšana nav iekļauta izvēles ekskursiju dienā

Ekskursijas

Statue of Liberty, Metropolitan Museum of Art, Museum of Natural History, Lower Manhattan, New York Harbor Cruise, Fifth Avenue Shopping, Colombia University, Times Square, Little Italy and Chinatown, Museum of Modern Art

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.

Comments are closed.