Aviācijas nometne Francijā

Jaunajiem gaisa sporta entuziastiem skola Francijā ir izstrādājusi ekskluzīvu programmu, lai atklātu aviācijas pamatus un mācītos lidot ar tūristu lidmašīnām. Aviācijas nodarbības tiek organizētas 3 vai 4 dienas nedēļā un sastāv no teorijas nodarbībām (zināšanas par lidaparātu, laikapstākļiem, noteikumiem, navigāciju). Tiek apgūti lidošanas praktiskie un teorētiskie pamati (aerodinamika, manevrēšana, pacelšanās, lidojums, pagriezieni). Programma ietver apgūt lidmašīnas vadīšana kāpinot jaudu, pacelšanos un nosēšanos un, protams, neaizmirstamu pirmo lidojumu virs skolas. Kursa beigās dalībniekiem būs iespēja veikt ilgāku lidojumu. pie 4-vietīgas lidmašīnas vadības pults, un programmu beidzot saņemt lidojumu reģistrācijas žurnālu un sertifikātu.

Franču valodas tests ierodoties, 32 stundas franču valodas nodarbības 2 nedēļu periodā, 4 ekskursijas, sporta un aktivitāšuprogramma franču valodā. Valodas zināšanu pārbaude kursa beigās un kursa sertifikāts par franču valodas zināšanām.

Aviācijas programma 24 stundas divu nedēļu periodā

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.

Comments are closed.