Francija ap

Apmaiņas programma jauniešiem vecumā no 14 līdz 18 gadiem Francijas valsts un privātajās skolās

Jums ir iespēja izvēlēties:
– mācīties valsts skolā un dzīvot ģimenē,
– mācīties privātskolā dzīvot ģimenē vai skolas internātā.
mācīties starptautiskā, valsts vai privātā skola Parīzē!
Valsts skolas
Iespēja dzīvot franču ģimenē un mācīties valsts skolā stimulē kultūras, paradumu un tradīciju iepazīšanu, dod iespēju praktizēt ikdienas sarunvalodu visdažādākajās situācijās. Esiet gatavs ienākt jaunā ģimenē un kļūt par pilntiesīgu tās locekli!
Vidējo izglītību Francijā iegūst, ja ir pabeigta 4-gadīgā koledža un pēc tam 3 gadus esat mācījies licejā. To, kurā klasē mācīsieties noteiks Jūsu valodas zināšanu līmenis un akadēmiskie sasniegumi. Jums piemeklēs skolu, kas būs piemērota tieši Jums. Ņemiet vērā, ka skolu un klasi nebūs iespējams mainīt. Pastāv iespēja, ka nemācīsieties tāda paša līmeņa klasē kā Latvijā, bet klasi zemāk.

Pamata priekšmeti: matemātika, franču valoda, pirmā svešvaloda (pamatā angļu valoda), otrā svešvaloda (pamatā spāņu vai vācu), fizika, bioloģija, vēsture, ģeogrāfija, māksla un sports.

Skolēni Francijā ļoti daudz laika pavada skolā – no plkst. 8.00 līdz pat 17.00, 18.00. Pusdienas pārtraukums ir 1 stunda. Darba dienās studenti pusdieno skolā.

Dzīvošana
Ģimene Jūs uzņems nevis kā ciemiņu, bet kā pilntiesīgu ģimenes locekli. Tas nozīmē, ka jautājumu un problēmu gadījumā vērsieties pie ģimenes, lai saņemtu atbalstu, palīdzību un ņemiet vērā arī to, ka varēsiet piedalīties visās ģimenes aktivitātēs. Runājiet un stāstiet to kā jūtaties! Orientācijas programma
Pāris dienas pirms programmas sākuma ir paredzēta orientācijas programma Parīzē.

Prasības
Pirms apstiprināšanas programmā jānāk uz interviju.
Jābūt apgūtai franču valodai vismaz 2 pēdējos gadus.
Valodas un akadēmiskajām zināšanām jābūt labā līmenī.  
Vecums no 14 līdz 18 gadiem (ierašanās dienā).

Pieteikšanās procedūra
Pieteikums jāiesniedz pēc iespējas ātrāk, parasti pusgadu iepriekš. Ja mācības vēlies uzsākt augustā februāra beigas marta sākums, ja mācības vēlies uzsākt janvārī, pieteikums jāiesniedz oktobrī. Ja to iesniedz vēlāk, programmā tiksiet apstiprināts tikai gadījumā, ja būs brīvas vietas.

Ir iespēja mācīties Francijā no janvāra līdz decembrim, arī visu vasaru paliekot Francijā un izbaudot brīvlaiku kopā ar viesu ģimeni un jaunajiem draugiem!
Cenas:
No 6972 EUR – akadēmiskais gads (septembris – jūnijs), Parīzē no 13 200EUR
No 5 380 EUR – semestra programma
No 3 060 EUR – 12 nedēļas
Orientācijas programma Parīzē par papildu maksu.
Cenā ietilpst: svešvalodas zināšanu pārbaude, intervēšana, pieteikuma koordinēšana, pieteikuma anketas nosūtīšana, vidusskolas atrašana, mācības vidusskolā, pusdienas skolā, ģimenes atrašana, dzīvošana ģimenē, ēdināšana divas reizes dienā ģimenē, brīvdienās – trīs reizes dienā, apdrošināšana, diennakts neatliekamās palīdzība dienests, no ārzemēm saņemto atskaišu nosūtīšana vecākiem, sertifikāts par piedalīšanos programmā, administratīvie izdevumi, orientācijas programma un transferts.
Cenā neietilpst: avio biļete uz/no Franciju, personīgie izdevumi.

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.

Comments are closed.