Itālija ap

Mācības valsts vidusskolā lieliskajā Itālijā!

Young girl looking at the Grand Canal in Venice, Italy, travel concept

Tā ir sevišķa mākslas un mūzikas pasaule. Šeit dzīvo vislaimīgākie cilvēki, kuri vienmēr jūs sagaidīs ar smaidu.

Lai piedalītos programmā jūsu vecumam jābūt no 14 – 18 gadiem un mācību ilgumu variet izvēlēties: 1 akadēmiskais gads, 1 akadēmiskais semestris vai 12 nedēļās

Mācību sākums: akadēmiskajam gadam – septembrī, semestrim – septembrī vai janvārī (pēc izvēles).
Lai iestātos šajā vidusskolas programmā jums nepieciešamas labas sekmes mācībās.

Jūs dzīvosiet viesmīlīgā itāļu ģimenē un mācīsieties kopā ar itāļu vienaudžiem valsts vidusskolā. Visas viesu ģimenes ir rūpīgi izvēlētas un atbilst visiem skolas standartiem. Dzīvošanas laikā jūs varēsiet apskatīt gan lielās, gan mazās Itālijas pilsētas.
Būtu labi, ja jūs mācētu kaut mazliet sarunāties itāļu valodā, bet ja kādu vārdu nesapratīsiet, tad varēsiet izmantot žestu valodu, kas itāļiem ir ļoti raksturīga. Oficiālās prasības, lai mācītos itāļu vidusskolā – mācīta itāļu valoda vienu gadu, bet ja, jūs būsiet mācījušies vasaras nometnē Itālijā vasaras kursos, tad jūs uzņems ar garantiju.

Itāļu tradicionālā virtuve, sniegoti kalni, sauļošanās jūras krastā – tas viss jūs sagaida neaizmirstamā mācību gadā Itālijā!

Itālijas izglītības sistēma ir diezgan sarežģīta un atšķiras no mūsu tradicionālās vidusskolas programmas. Itālijā vidusskolā jāmācās 5 gadus, bet jūs jau mācīsieties trešajā vai ceturtajā, atkarībā no zināšanu līmeņa.

Nodarbības notiks vietējā vidusskolā, no pirmdienas līdz sestdienai. Mācības priekšmeti – itāļu valoda, matemātika, zinātnes, sports, svešvaloda ( angļu / vācu / franču valoda ), ģeogrāfija, vēsture.

Dzīvosiet itāļu viesu ģimenē, kas ir ideāls veids kā iepazīsties ar vietējo kultūru un iedzīvotajiem, un tajā paša laikā uzlabot savas valodas zināšanas. Ģimene jūs uzņems laipni, tāpēc nevajag baidīties, un ja gribat kaut ko noskaidrot, droši varat jautāt.
Jums būs jāievēro viesu ģimenes iekšējie noteikumi un būs jāpalīdz saimniecības darbos (ja tas būs nepieciešams).

Itālija – klasiska, visā pasaulē izcili populāra tūrisma zeme. Mākslas un kultūras zeme.
Tūristus vilina neskaitāmie ievērojamie vēstures un kultūras pieminekļi, patīkamais klimats, daudzveidīgās ainavas, skaistās pludmales, dzidrais jūras ūdens, prestižie kūrorti, lieliskā virtuve, kā arī pašu itāļu dzīvesprieks un viesmīlība.
Ir sens teiciens, ka visi ceļi ved uz Romu, bet ne katru cilvēku dzīvē ceļi aizved līdz Romai, bet jums būs tāda iespēja.

Cena:
10 mēneši- mācību gads – no 5 520 EUR
Pus gada programma – no 4 380 EUR
12 nedēļas – no 3 300 EUR

Cenā iekļauts:
Dzīvošana viesu ģimenē, 2x ēdināšana, reģistrācijas maksa, mācības valsts vidusskolā, vietējā  koordinatora uzraudzība, transferts, ikmēneša ziņojumi, 24h neatliekamā palīdzība, veselības un civiltiesiskās atbildības apdrošināšana.

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet:
info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 29238012

Comments are closed.