Fashion Design Kembridžā

Vasaras kursi Kembridžā notiek starptautiskā koledžā, kas piedāvā virkni pirms universitātes kursus gada garumā un angļu valodas, mākslas, modes, drāmas un dizaina vasaras nometnes jauniešiem no 15 gadu vecuma. Kursi notiek angļu valodā. Nepieciešamais zināšanu līmenis  – sākot ar pre-intermediate. Koledža ir kļuvusi starptautiski atpazīstama, pateicoties saviem lieliskajiem akadēmiskajiem rādītājiem. Kembridžas universitātes klātbūtne dod papildus iedvesmu gan studentiem, gan pasniedzējiem.

Šeit strādā augstas klases profesionāļi. Galvenais koledžas uzdevums, individuāls darbs ar katru studentu, spēt atklāt studenta iekšējo potenciālu un iedrošināt izpausties. Pasniedzēji izmanto dazādas mācību metodes: gan tradicionālas, gan inovatīvas.

Programma Portfolio sagatavošana
Vecums:
15-18
Labas angļu valodas zināšanas
Grupas lielums: 12 – 15 cilvēki
Kursa garums: 3 nedēļas

Portfolio sagatavošanas programma ir piemērota tiem, kuri beiguši pamatskolu un kuri vēlētos, pēc vidusskolas pabeigšanas, doties studēt dizainu, mākslu, arhitektūru.
Piedalīšanās šajos 3 nedēļu sagatavošanas kursos nodrošina iekļūšanu Pre-Foundation programmā koledžā Lielbritānijā.
3 nedēļu laikā studenti veidos spēcīgu portfolio, iepazīsies ar mācību struktūru augstskolā. Kursu laikā studenti apskatīs visdažādākās tēmas: māksla, grafiskais dizains, ilustrācijas, 3D dizains, fotogrāfija, kustīgie attēli un zīmēšana. Katrs veidos savu portfolio pēc savas specializācijas un vēlmēm. Uzsākot mācības neliels portfolio ir ieteicams, bet nav obligāts.

Māksla un teātris
Vecums:
15 – 18 gadi
Programmas ilgums: no 2 – 6 nedēļām
Mākslas un dizaina specializācijas- 30 stundas nedēļā.
Specializācijas:  Mode un tekstils, Fotografēšana, Rotaslietu izgatavošana, Tēlniecība, Gleznošana, Zīmēšana, Drukāšana, Interjera dizains, Aktiermāksla un teātris, Muzikālais teātris 

Mācības notiek angļu valodā, nepieciešamais zināšanu līmenis – pre-intermediate. Programma neparedz apgūt / papildināt angļu valodas zināšanas! Katru nedēļu sava specializācija (rotaslietas, tēlniecība, gleznošana, utt.), jūs varat mācīties visas 6 nedēļas un apgūt visas specializācijas vai arī izvēties tikai dažas. Programma iepazīstina studentus ar dažādiem materiāliem, iekārtām un māksliniekiem. Iebraukšana svētdienā, izbraukšana svētdienā! Reizi nedēļā skolēni dodas pilnas dienas ekskursijā.

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.

Comments are closed.