Lielbritānija nom

Angļu valoda Īstbornā

Nometne no jebkuras svētdienas sākot no jūnija beigām bērniem un jauniešiem no 9-17 gadiem. Valodu nometne sākas katru svētdienu un tās ilgums ir no divām nedēļām. Pirmajā mācību dienā nosaka jūsu zināšanu līmeni un iedala atbilstoša līmeņa grupā
Dzīvošana viesģimenē vai universitātes kopmītnē
20 angļu valodas nodarbības nedēļā, Sporta un izklaides programma

Jāšanas nometne Bātā

Jūlijs Studentiem 9 – 17 g.v. University of Bath
15 angļu valodas stundas nedēļā, 12 jāšanas stundas nedēļā

Programma ir starptautiska, paredzēta studentiem 9-17 g.v. Katru gadu studenti no visas pasaules atbrauc skolā, lai trenētos augsti kvalificētu treneru vadībā. Skolas pasniedzēji vienmēr dos padomu jaunajiem studentiem. Akadēmija ir domāta kā iesācējiem jāšanas sportā, tā arī tiem, kas grib attīstīt savas iemaņas augstā līmenī.

Intensīvie kursi Folkstonā

angļu valodas nometne pie jūras
angļu valodas nometne pie jūras

Intensīvi angļu valodas kursi vasaras brīvlaikā Saseksas privātskolā. Šeit bērni un jaunieši no visas pasaules, vecumā no 13 līdz 17 gadiem, var apgūt angļu valodu, kopā sportot, atpūsties, priecāties un iepazīt Angliju, dzīvojot tipiskās angļu privātskolā.

Līderu Akadēmija Londonā

Jūlijs , Studentiem 14 – 17 g.v.
15 angļu valodas stundas nedēļā, 12 vadības zinību stundas nedēļā  

Programma ietver aizraujošus ceļojumus, interaktīvas nodarbības, simulācijas, reālu gadījumu izpēti, prezentācijas un vieslektoru runas.

Angļu valoda un super aktivitātes no 6 g.v.

Bērniem un jauniešiem angļu valodas stundas + futbols / jāšana / teniss / golfs / street dance / sērfošana / pludmales volejbols vecumā no 6 – 17 gadiem Ilfrakombē – piejūras pilsētā ar brīnišķīgu Atlantijas okeāna pludmali. Nometne iespējama no jebkuras pirmdienas visas vasaras laikā. Skolai ir 50 gadu darba pieredze un tā ir vienīgā valodas skola pilsētā. Minimālais ilgums divas nedēļas.

Fashion Design Kembridžā

Vasaras kursi Kembridžā notiek starptautiskā koledžā, kas piedāvā virkni pirms universitātes kursus gada garumā un angļu valodas, mākslas, modes, drāmas un dizaina vasaras nometnes jauniešiem no 15 gadu vecuma


Comments are closed.