MĀCIES PARĪZĒ UN IEGŪSTI ASV VIDUSSKOLAS DIPLOMU

Skola atrodas 30 km attālumā no Parīzes. Tā ir izvietota pilī un aprīkota ar mūsdienu tehniku, studentiem ir pieejama atpūtas istaba, sporta klubs, kafejnīca. Gan nodarbības, gan ārpus stundu aktivitātes ir veidotas tā, lai iepazīstinātu studentus ar vietējo kultūru un tradīcijām. Skolēniem ir jābūt 15 – 18 gadus veciem, lai pieteiktos programmā. Šeit franču valodas zināšanas nav obligātas, jo mācības notiek pēc Amerikas izglītības sistēmas.

Skola nodrošina bilingvālu koledžas sagatavošanas ASV vidusskolas mācību programmu 10., 11. un 12. klasei, kā arī franču valodas apgūšanu, kas ir lieliska iespēja, par zemākām izmaksām mācīties tuvāk mājām un iegūt ASV vidusskolas diplomu.

Starptautiskajā programmā katru gadu tiek uzņemti 30-50 studenti no vairāk kā 20 valstīm, apmēram 10% no šiem studentiem ir vietējie.

Šī starptautiskā programma piedāvā aizraujošu iespēju franču valodā nerunājošajiem apgūt franču valodu un kultūru un vienlaicīgi apmeklēt amerikāņu mācību programmu angļu valodā. Mazais skolēnu skaits klasēs ļauj īstenot izaicinošu mācību programmu ar individualizētu mācīšanos, un tas viss notiek starptautiski bagātā vidē.

Skola atzinīgi vērtē starptautiskos studentus, kas ierodas uz gadu vai tikai vienu semestri kultūras apmaiņas programmā.

 Daži skolēni sāk nodarbības skolā ar zemākām angļu valodas zināšanām, kas var prasīt papildu angļu valodas nodarbības, lai atbilstu skolas angļu valodas standartam un absolvētu skolu.

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.

Mācību gads sadalīts divos semestros, piecas dienas nedēļā septiņas 55 minūšu garas nodarbības.

Comments are closed.