Malta

Angļu valodas un aktivitāšu nometne Sliemā (12- 18 g.)

Vecums: 12 – 18 gadi
Nometnes notiek no jūnija vidus (ar dzīvošanu viesģimenē) vai
no jūnija beigām (ar dzīvošanu rezidencē) līdz augusta beigām. Nometne paredzēta aktīviem jauniešiem, kuriem patīk sports, māksla un kuri vēlas, papildus valodu mācībām, apgūt jaunas prasmes un iemaņas.

Angļu valoda modernākajā Maltas skolā

Skola ir pavisam jauna un moderna. Šeit, it visur ir interaktīvās tāfeles, ļoti moderns iekārtojums un augstas klases profesionāļi parūpēsies, lai beidzot valodu kursus Tu zinātu krietni vairāk kā zināji ierodoties Maltā. Skola atrodas uz vienas no galvenajām pilsētas iepirkšanās ielām, kur visu laiku rit aktīva sabiedriskā dzīve un it viss šeit ir rokas stiepiena attālumā. Skola piedāvā gan jauniešu (12 – 17 gadi), gan ģimeņu (ar bērniem 4 – 12 gadi), gan pieaugušo (18+) programmas.

Speciālas bērnu un jauniešu programmas visu gadu

Šī ir burvīga skola, kurā ir bērnu, jauniešu un ģimeņu programmas, Jauniešiem ir paredzētas dažādas izklaides un aktivitātes, kā arī šī ir lieliska skola ģimenēm. Kamēr pieaugušie mācās, tikmēr bērni, jau no 4 gadu vecuma, tiek iesaistīti dažādās rotaļās, spēlēs, dzied dziesmas un attīsta savu radošumu, mācoties angļu valodu.

Dzīvo un mācies viesnīcā (12 -17g.v.)

Jauniešiem no 12 līdz 17 gadu vecumam, ar iespēju dzīvot ģimenē vai 4* viesnīcā! Iepazīsti Maltu jau šogad! Apvieno mācības ar patīkamu atpūtu un iegūsti jaunus paziņas un draugos no visas pasaules! Programmā iekļautas 20 angļu valodas stundas un aizraujoša aktivitāšu programma, kas ļauj nodarboties pat ar burāšanu, vindsērfingu un braukšanu ar kajaku.

Nometne Maltā no jūnija


Vasaras nometne bērniem no 8 gadu vecuma, kas atrodas Maltas skaistajā kūrort pilsētā Sliemā. Nometne atrodas netālu no jūras krasta. Angļu valodas nodarbības tiek papildinātas ar jautrām un interesantām aktivitātēm, pat dārgumu medībām, un beidzot ar ekskursijām, kuru laikā tiek iepazīta senatnīgā Maltas kultūra.

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.

Comments are closed.