Nometne Sendžilānā

Malta, viena no Eiropas dienvidu valstīm, atrodas starp Sicīliju un Ziemeļāfriku. Šī salu valsts piedāvā jums pilnīgi visu, par ko jūs varētu sapņot: lielisku klimatu, Vidusjūras noskaņu lieliskus veikalus un izklaides. Mācībām un lieliskai atpūtai labākā skola ar savu studentu pilsētinu un lieliskajām iespējām.

Standarta kurss: 4 nodarbības dienā, 20 nodarbības nedēļā
Intensīvais kurss: 6 nodarbības dienā, 30 nodarbības nedēļā

21 mācību telpa, visas ir aprīkotas ar gaisa kondicionēšanu un piekļuvi audiovizuālajām iekārtām, datoru zona, bibliotēka, studentu atpūtas telpa, bistro, spēļu istaba, pludmales volejbola laukums, restorāns un ēnains dārzs, peldbaseins.

Skolas bistro ir ideāla vieta skolēniem, kur ieturēt maltītes. Tiek piedāvātas brokastis, pusdienas un vakariņas, starp ēdienreizēm ir dzērieni un uzkodas. Skolai ir savs peldbaseins: izmērs: 12,5 x 25 m, dziļums: 1,30 – 3,05 m, variet peldēt jebkurā brīvajā laikā.

Tie kas izvēlas izmitināšanu studentu pilsētiņā, dzīvo divvietīgos vai trīsvietīgos numuros, kas sagrupēti “dzīvokļos”: katrā dzīvoklī ir četras guļamistabas un divas vannas istabas. Cenā ir iekļauta pilna pansija.

Var izvēlēties arī dzīvošanu viesģimenēs vai rezidencē.

Cena no 770EUR-1070EUR nedēļa atkarībā no izvēlētā dzīvošanas tipa un kursa intensitātes.

Aktivitātes un ekskursijas: Orientēšanās tūre pa skolu un ekskursija pa apkārtni. Maltas pieredze: apmeklē salas lielāko daļu , Akvārijs, Brauciens uz Zelta līci, Pludmale , Svētā Paula dārgumu medības.
Vakaros volejbola turnīri, ballīte- iepazīsti klasesbiedrus un komandas dalībniekus, Futbola un karaoke nakts ar jauniem draugiem, Instagram konkurss: salīdziniet labākos snapchats, Filmu nakts

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.

Comments are closed.