Starptautiskā katoļu skola Ločē

Skola atrodas vienā no Francijas skaistākajām vietām – Ločē. Skolā mācības ir angļu un franču valodā, pēc Francijas un Anglijas izglītības sistēmas, kur var iegūt starptautiski atzītus vidusskolas diplomus:
Mācības angļu valodā, lai iegūtu IB International Baccalaureate
Mācības franču valodā, lai iegūtu French Bacalaureat
Mācības angļu valodā, lai noliktu Cambridge International Advanced Level eksāmenus

Skola piedāvā arī iespēju apgūt tikai svešvalodas. Skolā uzsvaru liek uz valodām, tādēļ studenti (pat mācoties, lai iegūtu French Bacalaureat) dažus priekšmetus (vēsturi, ģeogrāfiju) mācās angļu valodā, papildus angļu valodas stundām. Katram studentam ir piesaistīts konsultants, kurš seko līdzi studenta sekmēm un progresam.

Mācību gads ir sadalīts 3 semestros. Tas sākas septembrī un beidzas jūlijā.

Studentus uzņem septembrī, janvārī un martā.

 
Skolā ir datoru klase ar bezmaksas pieeju internetam, sporta zāles, zinātnes laboratorijas, zāles mūzikas un mākslas nodarbībām, video zāle, bibliotēka, ēdamistaba un kafejnīca.

Mācību laikā skolēniem ir iespēja izmantot dažādas interaktīvas papildierīces (piem. austiņas vai mikrofonus), lai labāk apgūtu valodu. Skolotāji strādā ar interaktīvajām tāfelēm un skolēnu progresu pārbauda uzdodot testus, ļaujot skolēniem strādāt pašiem (skolotājs vien uzmana darba gaitu), kā arī palīdzot skolēniem individuāli.

Starptautiskie studenti var mācīties franču valodu kā svešvalodu, mācīties franču valodu visu gadu un sagatavoties mācībām vidusskolā.

1. Studenti ar pamatzināšanām franču valodā Mācības sākas septembrī. Programmā iekļautas 40 intensīvās franču valodas stundas nedēļā, kā arī lēna integrācija franču valodas plūsmā.

2. Studenti ar vidējām franču valodas zināšanām
Programmā iekļautas 42 intensīvās franču valodas stundas nedēļā. Integrācija franču valodas plūsmā notiek strauji.

3. Studenti, kuri stājas 10. klasē, lai iegūtu Francijas diplomu par vidējo izglītību (franču valodu pārvalda brīvi) Šajā gadā studenti adaptēsies jaunai videi un iegūs zināšanas, kas nepieciešamas 11. un 12. klasē. Ja nepieciešams mācās papildus franču valodu.

4. Bilingvālā programma (papildinājums kādai no iepriekšminētajām programmām) Intensīvais angļu un franču valodas kurss (nepieciešamas vidēja līmeņa valodu zināšanas). Vēsturi, ģeogrāfiju un angļu valodu māca angliski runājoši pasniedzēji.  Programmas, lai saņemtu angļu diplomu par vidējo izglītībuNo 2010. gada septembra Saint-Denis piedāvā starptautiskās Kembridžas programmas angļu valodā. Tas dod iespēju iestāties Francijas, Lielbritānijas, Amerikas un citās pasaules universitātēs. Mācības vada kvalificēti pasniedzēji no Lielbritānijas.Studentiem ir iespēja mācīties Cambridge International General Certificate of Secondary Education Exams (IGCSEs): 2 gadīgais kurss studentiem no 14 – 16 gadiem ar plašu mācību priekšmetu izvēli. Vidējā izglītība, lai iestātos universitātē: Cambridge International Advanced Level eksāmeni: 2 gadīga vai 3 gadīga programma  pēc izvēles.

Pieejami sekojoši mācību priekšmeti: ķīmija – ģeogrāfija, fizika – angļu literatūra, bioloģija – angļu literatūra, matemātika – Spānijas vēsture, ekonomika – franču valoda, lietišķās informācijas un komunikāciju tehnoloģijas.Tie domāti jauniem cilvēkiem ar augstu akadēmisko potenciālu un motivāciju. 
Dzīvošana
Nedēļas darba dienās studenti dzīvo skolas kopmītnēs (istabā 2 – 4 cilvēki), nedēļas nogales un brīvdienas viņi pavada ar uzņemošām ģimenēm, kuras nodrošina maltītes – 3 reizes dienā.
Ekskursijas un aktivitātes
Ločē ir daudzi vēstures un kultūras pieminekļi: Royal Lodge, feodālā laikmeta cietoksnis, karaļa vārti, baznīcas, vecas mājas,  Saint-Antoine tornis, troglodītu alas. Luāras ielejā jau sen apmetušies troglodīti – ļaudis, kuri savus mitekļus iekārtojuši baltās kaļķakmens jeb tufu alās. Daudzas no šīm alām tiek izmantotas kā vīna pagrabi vai šampinjonu audzētavas. 
Visu gadu notiek  dažādi kultūras pasākumi, tostarp Operas festivāls.

Luāras ieleja ar greznajām pilīm tiek dēvēta par Karaļu ieleju, jo  15. gadsimtā no Parīzes uz šejieni pārcēlās karaļnams.
Cenas
Programma ar pamatzināšanām franču valodā – no 28580 EUR/gadā
Programma ar vidējām franču valodas zināšanām – no 21 800 EUR/gadā
Programma, lai iegūtu Francijas diplomu par vidējo izglītību – no 1800 EUR/gadā

Augstāk minētājās cenās ietilpst:  intervēšana, pieteikuma koordinēšana,   pieteikuma anketas nosūtīšana,  mācības vidusskolā, dzīvošana skolas kopmītnēs, ģimenes atrašana un dzīvošana ģimenē brīvdienās, ēdināšana trīs reizes dienā, 24 stundu neatliekamās palīdzība, no ārzemēm saņemto atskaišu nosūtīšana vecākiem, mācību materiāli, skolas ekskursijas, katram studentam personīgs konsultants, kurš palīdz mācību problēmu risināšanā. 
Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.

Comments are closed.