Tiešsaistes biznesa skola

Mācības tiešsaistē, lai iegūtu Lielbritānijas universitātes diplomu Biznesā, Viesmīlībā vai IT. Tiešsaistes biznesa skola piedāvā labi izstrādātu mācību platformu, interesantus mācību moduļus, neierobežotas pasniedzēju konsultācijas, finansiāli izdevīgu ceļu uz Lielbritānijas universitātes bakalaura vai Maģistra diplomu.

Sazinies ar mums un saņem kodu 50% mācību maksas atlaidei! info@izglitiba-arzemes.lv, tel. 29238012

Kopējās izmaksas, lai iegūtu Lielbritānijas universitātes Bakalauru vai MBA, būs mazākas par 5000 sterliņu mārciņu. Pieejamas studiju programmas ar ekskluzīviem tiešsaistes moduļiem, kas ļauj ātri izglītojamajiem iegūt universitātes kvalifikāciju.

Tiešsaistes biznesa skolai ir 24/7 studentu tīkla platforma, personīgās informācijas paneļi, tiešsaistes apmācība, grupas tīmekļa semināri un iepriekš ierakstītu grupu tīmekļa pārraides, kas nodrošina tiešsaistes biznesa skolas studentiem visu nepieciešamo, lai gūtu panākumus sekojošās mācību programmās: Uzņēmējdarbības vadība, Uzņēmējdarbība un vadība, Veselība un sociālā aprūpe, Viesnīcu vadība un viesmīlība, Cilvēkresursi, IT un datorzinības, IT un e-komercija, IT un tīklošana, IT un Web dizains, Vadība un komandas darbs, Pārdošana un mārketings, Grāmatvedība un finanses.

Tīmekļa moduļi ļauj studentiem mācīties to, ko viņi vēlas, kad vēlas un kā vēlas. Moduļi ir izstrādāti, lai atvieglotu mācību procesu, tas būtu daudz ātrāks, pieejamāks un saistošāks mācību veids. Variet izmantot speciālu personāla atbalstu tiešsaistē vai pa tālruni.

 Mācieties kopā ar vairāk nekā 12 000 studentiem no vairāk nekā 100 valstīm.

Mācību maksa 1600GBP par gadu, bet ja slēdz līgumu uz diviem gadiem, tad mācību maksa par 2 gadiem ir 1995GBP

Tiešsaistes biznesa skolas mācību iespējas var sniegt jums visu nepieciešamo, lai sasniegtu savus mērķus, programmas  var izmantot arī , lai uzlabotu savas profesionālās prasmes un celtu kvalifikāciju.

Comments are closed.