Tiešsaistes biznesa skola

Mācības var uzsākt jebkurā laikā!
Iegūsti nepieciešamos kredītus un vari pāriet uz nākošio līmeni. Mācības tiešsaistē, lai iegūtu Lielbritānijas universitātes diplomu Biznesā, Viesmīlībā vai IT. Tiešsaistes biznesa skola piedāvā labi izstrādātu mācību platformu, interesantus mācību moduļus, neierobežotas pasniedzēju konsultācijas, finansiāli izdevīgu ceļu uz Lielbritānijas universitātes bakalaura vai Maģistra diplomu.

Sazinies ar mums un uzsāc mācības jebkurā laikā par izdevīgu mācību maksu. info@izglitiba-arzemes.lv, tel. 29238012

Pieejamas studiju programmas ar ekskluzīviem tiešsaistes moduļiem, kas ļauj ātri izglītojamajiem iegūt universitātes kvalifikāciju.

Tiešsaistes biznesa skolai ir 24/7 studentu tīkla platforma, personīgās informācijas paneļi, tiešsaistes apmācība, grupas tīmekļa semināri un iepriekš ierakstītu grupu tīmekļa pārraides, kas nodrošina tiešsaistes biznesa skolas studentiem visu nepieciešamo, lai gūtu panākumus sekojošās mācību programmās: Uzņēmējdarbības vadība, Uzņēmējdarbība un vadība, Veselība un sociālā aprūpe, Viesnīcu vadība un viesmīlība, Cilvēkresursi, IT un datorzinības, IT un e-komercija, IT un tīklošana, IT un Web dizains, Vadība un komandas darbs, Pārdošana un mārketings, Grāmatvedība un finanses.

Tīmekļa moduļi ļauj studentiem mācīties to, ko viņi vēlas, kad vēlas un kā vēlas. Moduļi ir izstrādāti, lai atvieglotu mācību procesu, tas būtu daudz ātrāks, pieejamāks un saistošāks mācību veids. Variet izmantot speciālu personāla atbalstu tiešsaistē vai pa tālruni.

 Mācieties kopā ar vairāk nekā 12 000 studentiem no vairāk nekā 100 valstīm.

Mācību maksa 1800GBP par mācību gadu (60 kredītpunkti), bet ja slēdz līgumu uz diviem gadiem, tad mācību maksai ir atlaide. Kopējās izmaksas, lai iegūtu Lielbritānijas universitātes Bakalauru vai MBA, būs mazākas par 6000 sterliņu mārciņu.

Tiešsaistes biznesa skolas mācību iespējas var sniegt jums visu nepieciešamo, lai sasniegtu savus mērķus, programmas  var izmantot arī , lai uzlabotu savas profesionālās prasmes un celtu kvalifikāciju.

Tālāk piemērs, pirmā mācību gada moduļi IT specialitātēs

Datorsistēmas un programmatūra,
Šis modulis attīstīs izpratni par aparatūras un programmatūras komponentu integrāciju.

Programmēšana
Izmantos dažādus rīkus un paņēmienus programmu izstrādē, ieviešanā un testēšanā

Relāciju datu bāzu sistēmas
Šī vienība attīstīs izglītojamo izpratni par datu bāzu sistēmām un datu analīzi un modelēšanu.

Programmatūras inženierijas
Iegūs izpratni par programmatūras inženierijas nepieciešamību un dažādām metodēm un paņēmieniem.

Sistēmu analīze un projektēšana
Šis modulis sniedz izpratni par IS jēdzieniem un to saistību ar organizācijas vajadzībām saistībā ar biznesa procesiem un informācijas pārveidošanu.

E-komercijas lietojumprogrammas
Šis modulis pēta e-komercijas lomu mūsdienu pasaulē.

Cilvēka un datora mijiedarbība
Šis modulis ļaus studentiem izprast cilvēka un datora mijiedarbības principus un modeļus, novērtēt esošo dizainu un izmantot to, lai palīdzētu viņiem pašiem plānot savu multivides lietotāja saskarnes prototipu.

IT un sabiedrība
Šis modulis pēta tehnoloģiju ietekmi uz sabiedrību un pēta radītās tendences un izmaiņas.

Informācijas sistēmu projektu vadība
Šis modulis pēta projekta vadības elementus, kas ir atslēga veiksmīgai konkrēta IT projekta izstrādei un ieviešanai.

Vadības informācijas sistēmas
Šis modulis koncentrējas uz informācijas sistēmu jēdzienu izpratni un to, kā tie atbalsta biznesa vajadzības informācijas apstrādes un datu apstrādes ziņā.

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.

Comments are closed.