VĀCU VALODA VĪNĒ

Vācu valodas nodarbības

  Nometne ar intensitāti 20 vai 30 stundas nedēļā Vīnē 12-17 gadīgiem jauniešiem. Tā ir viena no nedaudzām nometnēm ar tik intensīvu apmācību. Skola ir šīs programmas uzmanības centrā, jo vācu valodas kursi Vīnē tiek organizēti skolā ar pansiju, kura atrodas vēsturiskā celtnē pašā Vīnes centrā.

Intensīvie kursi pusaudžiem 30 nodarbības nedēļā aptver visus valodas apguves aspektus (lasīšanu, klausīšanos, runāšanu, rakstīšanu un gramatiku).

Ierašanās svētdien un izbraukšana sestdien.

Studenti dzīvo skolas kopmītnēs, vienā spārnā ir skola otrā mājīgas istabiņas un restorāns. Vīnes centra tuvums studentiem dod iespēju apvienot lielpilsētas atmosfēru un klusa un droša dzīvojamā rajona priekšrocības. Pilsētas centrs ar daudzajiem vēsturiskajiem un kultūras objektiem ir viegli sasniedzams brīvajā laikā.
Gaišajos un modernajos 3-4 vietīgajos numuros ir viss nepieciešamais. Veļas mazgāšanas iespējas visiem studentiem tiek piedāvātas bez maksas reizi nedēļā personīgajai veļas mazgāšanai. Palagi un dvieļi tiek nodrošināti un regulāri mainīti.
Skola parasti izvēlas studentus, kuri dzīvos vienā telpā no dažādām valstīm.

 Tas ir veids, kā pastāvīgi runāt un praktizēt vācu valodu. Zēni un meitenes tiek izmitināti atsevišķi.

Brokastis, pusdienas un vakariņas tiks pasniegtas skolas restorānā.

Pasākumu programma
Katru dienu daudzveidīga izklaides programma un brīvā laika pavadīšana (sports, spēles, kultūras pasākumi, amatniecība, biljards, galda spēles, futbols, bārbekjū , muzeji, peldēšana, pilsētas ekskursijas,

Katru sestdienu pilnas dienas ekskursijas uz pievilcīgiem galamērķiem. Katru trešdienu pusdienas ekskursija pa reģiona ievērojamākajām vietām un interesantām pilsētām.
Sākuma datumi : 5.07., 19.07., 26.07., 02.08.

Cena: 2220 EUR (2 nedēļas), 4340 EUR (4 nedēļas)

  Cenā ietilpst: kursi-20 nodarbības nedēļā, mācību materiāli, izmitināšana, pilna pansija, diennakts uzraudzība, ekskursijas (ieskaitot ieejas biļetes), atpūtas programma, veļas mazgāšanas pakalpojumi, sertifikāts, apdrošināšana, transferts no/uz lidostu, administratīvās izmaksas.

Comments are closed.