VĀCU VALODA VĪNĒ

Skola ir šīs programmas rozīnīte. Vācu valodas kursi Vīnē notiek Bertas fon Satneres ģimnāzijā, kas nav tipiska skola, bet absolūti unikāla Eiropā. Tas ir 189 metrus garš kuģis ar 36 mācību telpām. Fantastiska atrašanās vieta, tieši pie salas Donavā. Tā būs nepārspējama pieredze vācu valodas apguvē. Mācības uz kuģa padarīs neaizmirstamu šo vasaru. Pēc nodarbībām Vīne arī piedāvā pasaules izcilākās kultūras ainavas.

Intensīvie kursi pusaudžiem 30 nodarbības nedēļā aptver visus valodas apguves aspektus (lasīšanu, klausīšanos, runāšanu, rakstīšanu un gramatiku).

Ierašanās svētdien un izbraukšana sestdien.
2022. gada 3. jūlijs–16. jūlijs (2 nedēļas)
2022. gada 3. jūlijs–30. jūlijs (4 nedēļas)
2022. gada 17. jūlijs–30. jūlijs (2 nedēļas)

Vīnes centra tuvums studentiem dod iespēju apvienot lielpilsētas atmosfēru un klusa un droša dzīvojamā rajona priekšrocības. Pilsētas centrs ar daudzajiem vēsturiskajiem un kultūras objektiem ir viegli sasniedzams brīvajā laikā.

Izmitināšana un ēdināšana:
Viesu namā Wien Brigittenau
Istabas ar divām vienvietīgām gultām
Visi numuri ar privātu vannas istabu
3 pamatēdienreizes


Skola parasti izvēlas studentus, kuri dzīvos vienā telpā no dažādām valstīm.

 Tas ir veids, kā pastāvīgi runāt un praktizēt vācu valodu. Zēni un meitenes tiek izmitināti atsevišķi.

Pasākumu programma
Katru dienu daudzveidīga izklaides programma un brīvā laika pavadīšana (sports, spēles, kultūras pasākumi, amatniecība, biljards, galda spēles, futbols, bārbekjū , muzeji, peldēšana, pilsētas ekskursijas,

Katru sestdienu pilnas dienas ekskursijas uz pievilcīgiem galamērķiem. Katru trešdienu pusdienas ekskursija pa reģiona ievērojamākajām vietām un interesantām pilsētām.

Cena: 1155 EUR nedēļā

  Cenā ietilpst: kursi-30 nodarbības nedēļā, mācību materiāli, izmitināšana, pilna pansija, diennakts uzraudzība, ekskursijas (ieskaitot ieejas biļetes), atpūtas programma, veļas mazgāšanas pakalpojumi, sertifikāts, apdrošināšana, transferts no/uz lidostu, administratīvās izmaksas.

Transferts no/uz lidostu 40 EUR vienā virzienā

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.

Comments are closed.