Valodu kursi 16+

Līdzko cilvēki uzsāka ceļot, viņi izjuta nepieciešamību zināt valodas, un jau sen ir secināts, ka nav labāka veida kā mācīties valodu, kā runājot un to darot valstī, kurā tā ir saziņas valoda. Tieši tāpēc SIA „Izglītība ārzemēs” piedāvā Jums mācīties valodas tur, kur tajās runā ikdienā un arī jums ir iespēja praktiski to pielietot ne vien skolā, bet arī ārpus tās. Dodoties uz valodu kursiem Lielbritānijā, Īrijā, Kanādā, ASV, Vācijā, Austrālijā, Itālijā, Francijā, Dienvidāfrikā un daudzās citās valstīs jūs ne tikai uzlabosiet savas svešvalodas zināšanas, bet arī iegūsiet jaunus draugus no visas pasaules. Jūs mācīsieties, atpūtīsieties un katru dienu sarunāsieties valodā, ko vēlaties iemācīties.

Kursi sākas katru pirmdienu un to ilgums ir no vienas nedēļas, līdz pat gadam. Pirmajā mācību dienā nosaka jūsu zināšanu līmeni un jūs iedala atbilstoša līmeņa grupā. Piecas dienas nedēļā no rītiem ir nodarbības valodas apguvē pēc izvēlētās intensitātes, ja 20 stundas nedēļā tad parasti mācības ir no 9.00.-12.30.,  bet ja 30 stundas nedēļā tad līdz 15.30. Pēcpusdienā – dažādas aktivitātes un ekskursijas vai variet pievērsties aktīvai atpūtai: spēlēt golfu, tenisu, nirt, sērfot, jāt ar zirgu u.c., ja jums nav priekšzināšanu šādās nodarbēs, tad speciāli instruktori palīdzēs. Šādi kursi satuvina cilvēkus – iegūstot jaunus paziņas, darījuma partnerus un pēc kopēji pavadītā laika uzturot kontaktus ar viņiem arī nākotnē.

Valodu skolas parasti saviem studentiem piedāvā dzīvošanu viesģimenēs ar divreizēju ēdināšanu vai bez ēdināšanas, jo tā ir lētāk un papildus kontakts ar vietējiem iedzīvotājiem, kultūru un sadzīvi.  Iespējams ir dzīvot arī kopmītnēs un viesnīcās. Tādējādi jūs tiekat atbrīvots no liekām rūpēm svešā zemē. Jums tikai jāizlemj: vai jūs vēlaties izmantot kādas Kalifornijas ģimenes viesmīlību vai arī dosiet priekšroku dzīvot senās Kembridžas vai Nicas universitātes sienās.

Visas ārzemju valodu mācību iestādes, ar kurām mēs sadarbojamies, ir akreditētas vai atzītas savā valstī, tā piemēram visas skolas Anglijā ir atzītas Britu padomē un lielākā daļa no tām ir ARELS (Association of Recognized English Language Schools) biedres, kas garantē, ka šajās skolās jūs saņemsiet pienācīga līmeņa servisu un kvalitāti.

Pēc kursiem, jūs saņemsiet sertifikātu, kur būs norādīts jūsu zināšanu līmenis un laiks , kad jūs mācījāties. Pēc garākām mācībām saņemsiet arī izrakstu, kurā atspoguļotas jūsu zināšanas visās četrās valodas prasmēs: runāšana, rakstīšana, lasīšana, klausīšanās. Šie dokumenti atvieglos jums iestāšanos darbā vai arī uzsākt mācības jebkurā pasaules valstī.

Vienalga, vai Jums svešvalodas zināšanas vajadzīgas darbam, studijām, atpūtai vai arī svešvalodu eksāmena kārtošanai – Mēs atradīsim programmu tieši Jums un tieši Jūsu izvēlētajā vietā! Uzturoties valstī, kur visapkārt dzird apgūstamo svešvalodu, Jūs maksimāli īsā laikā uzlabosiet valodas zināšanu līmeni, to sekmēs arī sociālā un kultūras programma, pasniedzēju un darbinieku attieksme, dzīvošana ģimenē. Visās skolās ir nepieciešamais mūsdienīgam studentam – bibliotēka, multimediju centrs un brīva pieeja internetam.

Starptautiskais akadēmiskais gads (International Academic Study Year)
Akadēmiskā gada programma domāta visiem, kuri plāno turpināt mācības svešvalodā vai gatavojas ilglaicīgai dzīvei vai darbam ārzemēs, vēlas pilnībā apgūt svešvalodu, atrodoties šīs valodas vidē un izmēģināt valodas lietotāju nacionālās mentalitātes atšķirības. Programma ir izplatīta daudzās valstīs, tās ilgums no 6 līdz 9 mēnešiem.

Visbiežāk minimālais vecums ir 16 gadi, taču dažas skolas pieņem tikai no 18 gadiem.
Akadēmiskā gada laikā jūs mācaties no 20 (standarta kurss) līdz 30 (intensīvais kurss) stundām svešvalodu nedēļā.

Sākumā mācaties runāt, lasīt, rakstīt un klausīties. Pamatuzdevums – iemācīt brīvi kontaktēties, bagātināt vārdu krājumu, uzlabot gramatikas zināšanas. Lielu uzmanību pievērš, laiizveidotu  pareizu izrunu un intonāciju. Kopumā, maksimāli tuvu pietuvināt valodas zināšanas cilvēkam, kuram tā ir pamatvaloda. Mācību programma tiek izstrādāta ar tādu aprēķinu, lai, neskatoties uz sākuma līmeni, katrs varētu ne tikai pārvaldīt valodu, bet arī iegūt dziļas zināšanas par tās valsts kultūru, ieradumiem un literatūru. Gandrīz visas “Akadēmiskā gada” programmas piedāvā sagatavot Starptautisko valodas eksāmenu kārtošanai (angļu valodas- TOEFL, IELTS, CAE, FCE,  franču valodas – DELF, DALF, TCF, vācu valodas – ZOP, KDS,GDS, TestDAF, spāņu vaodas – D.E.L.E.), kas ir obligāta prasība, lai iestātos Universitātē. Tiesa, dažreiz Academic Year izvēlas cilvēki, kuri netaisās nekur stāties. Šī studentu kategorija vienkārši tiecas iemācīties valodu savai zināšanai, padzīvot citā valstī, iejusties nepazīstamā vidē. Tādi “valodas ceļojumi” ir diezgan populāri ārzemju jaunatnes vidū un pēdējā laikā arī Latvijas jaunieši izmanto šādu iespēju.

Ar valodu var būt saistīti arī vispārizglītojošā cikla priekšmeti pēc izvēles, kuri ne vienmēr tiek mācīti pat augstskolās.

Ir pat iespēja izvēlēties kombinētās programmas: viena valoda divās valstīs (piemēram, angļu valoda Anglijā un ASV), divas valodas vienā valstī (teiksim, vācu un franču Šveicē). Galvenās šādas programmas priekšrocības – valodas apgūšana no elementāra līmeņa līdz attīstītam, pateicoties pilnīgai valodas vides maiņai. Pie tam, daudzās valstīs valodu skolu studentiem ir atļauts strādāt līdz 20 stundām nedēļā.

Nodarbības tiek vadītas pēc metodikas, kas pieņemta konkrētajā valstī un skolā. Jebkurā gadījumā tā būs bez tulkojuma metode, kā likums vērsta uz komunikācijām. rakstisko vingrinājumu, kas stiprina gramatiskās iemaņas un paplašina vārdu krājumu, nepārtrauktas nodarbības lingvistikas kabinetā, kā arī lekcijas par valstīm, kurās Jūs uzzināsiet daudz ko jaunu. Daudzās skolās ir multimediju centri patstāvīgām nodarbībām, kuros ir brīva piekļuve internetam, skatīties filmas un izmantojot mācību kompaktdiskus.

Galvenais pozitīvais faktors ir programmas ilglaicība. Atceraties, ka jūs ne tikai apmeklēsiet nodarbības, bet arī dzīvosiet svešvalodas vidē, kas, savukārt, ievērojami vairāk veicinās valodas apgūšanu, nekā pats intensīvākais darbs auditorijā.

Un jau pie nepieciešamā līmeņa sasniegšanas (ne zemāk par Upper Intermediate) sākas otrais etaps, kurā iegūtās valodu zināšanas tiek izmantotas, lai apgūtu akadēmiskās disciplīnas. Ir iespējams izvēlēties mācību priekšmetus, kas nepieciešami turpmākajam mācību procesam vai darbam, kā arī tādus, kas jums interesē. Tā var būt literatūra, vēsture, bizness, žurnālistika, ekonomika vai māksla.

Executive kursi – valodu kursi augstākā līmeņa vadītājiem (darījumu cilvēkiem)
Ir specializētas skolas, kuras piedāvā tikai Еxecutive kursus, kas domāti vadošajiem darbiniekiem. Tādās skolā mācās augsta līmeņa vadītāji, parasti viņi mācās ne ilgāk kā vienu, divas nedēļas, bet vairākas reizes gadā. Skolas atrodas ārpus pilsētas, tālāk no lielpilsētu kņadas un darījumu atmosfēras. Bieži vien tās atrodas lielos privātīpašumos ( pilīs, muižās) ar pilnu servisu un augstu komfortu. Te viss ir izveidots tā, lai dārgo laiku pavadītu ar vislielāko atdevi. Cenā ir iekļauts viss. No kursiem tiek piedāvāta vai nu speciālā valoda mini grupā, vai arī individuālās stundas, kuru programma tiek izstrādāta katram studentam personīgi. Pasniedzējiem ir attiecīgas zināšanas apmācāmā biznesa jomā, kas padara mācības dinamiskas un maksimāli praktiskas. Šīs skolas mēdz būt divu tipu – ar dzīvošanu Еxecutive ģimenēs vai privātos apartamentos skolā.  Brīvajā laikā var izvēlieties sev piemērotu atpūtu – izjādes ar zirgiem, golfa spēli, tenisu vai ūdenssportu. Daudziem uzņēmējiem par ļoti vērtīgu pieredzi kļūst tikšanās un sarunas ar darījumu cilvēkiem no dažādas biznesa vides, to laikā tiek iegūtas ne tikai valodas prasmes, bet arī jaunas idejas, pieredze, dzīves stils un uzvedības manieres. Protams, te tiek uzkrāta arī enerģija un pozitīvas emocijas, jūsu plānu realizācijai tas būs ieguvums.

Kur šīs skolas atrodas, kādas valodas tajās var apgūt, kā starp skolām izvēlēties vispiemērotāko? Izvēlēties skolu, protams, ka vajadzētu ar speciālista palīdzību.
Jautājiet un pasūtiet informāciju!

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.

Comments are closed.