Vidējā izglītība

SIA „Izglītība Ārzemēs” piedāvā mācības ārvalstu skolās sākot no 11 gadu vecuma. Taču visbiežāk mācības ārzemēs uzsāk vidusskolā. Jūs variet izvēlēties skolas un dzīvošanas tipu:
1. privātskola ar dzīvošanu ģimenē vai kopmītnē, ēdināšana pēc izvēles;
2. privātskola ar dzīvošanu skolas internātā un trīsreizēju ēdināšanu;
3. valsts skola ar dzīvošanu ģimenē un trīsreizēju ēdināšanu;
4. kultūras apmaiņas programma valsts vai privātā skolā ar dzīvošanu un ēdināšanu ģimenē.

Mācības ārzemēs var uzsākt no mācību gada sākuma, pusgada vai ceturkšņa, ir skolas , kurās var uzsākt mācības jebkurā laikā un mācīties pēc izvēles mēnesi, ceturksni, pusgadu, gadu vai pabeigt pamatskolu vai vidusskolu.

Prestižas privātskolas (internātskolas, skolas pansijas, boarding skolas).
Izglītības iegūšana Lielbritānijas,Ķīnas, Kanādas, Austrālijas, Francijas, Šveices un citu valstu privātskolās studentu vidū gūst arvien lielāku popularitāti, jo tās ar savu teicamo akadēmisko sagatavošanu nodrošina studentiem panākumus turpmākajā dzīvē. Mācības internātskolā nozīmē daudz vairāk nekā vienkārši stundu apmeklēšana, dzīvošana internātā un eksāmenu kārtošana, tas ir īpašs dzīvesveids, tiek iepazītas tās vērtības, kuras būs nepieciešamas dzīves laikā – darbs kolektīvā, “godīgas spēles” izjūta, prasme uzvesties sabiedrībā, pašcieņas svarīgums un pārliecinātības attīstīšana sevī. Katra no šīm skolām ir savā veidā unikāla, tāpēc, izvēloties internātskolu, jāpievērš īpaša uzmanība katra studenta individuālām vēlmēm un spējām. Vecākiem tiek sniegta drošības sajūta, jo šādu skolu atrašanās vietas parasti ir ārpus lielpilsētas, ar skaistu ainavu un vēsturiskām celtnēm.

Šādas programmas ir dārgākas, jo vecākiem ir jāsedz mācību, dzīvošanas, ēdināšanas, izklaides u.c. izmaksas. Gan mēs, gan partnerskolas iesaka uzsākt patstāvīgas mācības ārzemju skolā tālu no mājām, ne agrāk kā 11 gadu vecumā. Parasti cilvēki jautā, kādas skolas mēs piedāvājam. Bet mēs vēlētos sākt ar jūsu – klienta vēlmēm. Mēs lūdzam izteikt savas domas – kādā valstī vēlas mācīties, cik daudz varētu atļauties maksāt, vai grib dzīvot viesģimenē vai kopmītnē, vai dodat priekšroku viendzimuma vai jauktām skolām, varbūt nepieciešama skola ar noteiktu novirzienu utt.

Konkrētu skolu parasti sāk meklēt pēc tam, kad ir pārbaudīta valodas prasme, kas palīdz noskaidrot papildu valodas stundu nepieciešamību (tad jāizvēlas skola, kur ir tādas iespējas vai arī speciāla skola, kas sagatavo mācībām internātskolā). Vēlamies iepazīties ar pēdējo gadu mācību atzīmēm, kā arī aprunāties gan ar vecākiem, gan bērnu. Un tad sākam meklēt vispiemērotāko mācību iestādi, jo mēs tikušies ar skolu pārstāvjiem un apsekojuši ļoti daudzas skolas. Tikai rūpīgi izvēlēta skola spēs garantēt jūsu cerību piepildījumu!

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.

Comments are closed.