Angļu valoda Īstbornā

Nometne no jebkuras svētdienas sākot no jūnija beigām bērniem un jauniešiem no 9-17 gadiem. Valodu nometne sākas katru svētdienu un tās ilgums ir no divām nedēļām. Pirmajā mācību dienā nosaka jūsu zināšanu līmeni un iedala atbilstoša līmeņa grupā
Dzīvošana viesģimenē vai universitātes kopmītnē
20 angļu valodas nodarbības nedēļā, Sporta un izklaides programma

Īstborna ir ideāla vieta, lai mācītos angļu valodu un baudītu vasaras brīvlaiku jūras krastā. Šeit atradīsi skaistas pludmales, klinšainus stāv krastus, kas stiepjas līdz Dienvidu kāpām un Beachy Head ragam. un modernus parkus. Tā ir ļoti sakopta, viesmīlīga, saulaina un droša vieta mācībām un dzīvošanai. Ir lieliska transporta satiksme ar Londonu, Braitonu un Kenterberi. Skola atrodas tikai 15 minūšu gājiena attālumā no pilsētas centra un Īstbornas prominādes, tā ir izvietota University of Brighton kampusā.

Viena diena nometnē…
No pirmdienas līdz piektdienai studentiem ir trīs stundu angļu valodas nodarbības dienā. Nodarbības tiek sadalīts divās daļās: pirmā daļa: gramatika un vārdu krājuma palielināšana ar dažādiem uzdevumiem un vingrinājumiem.
Otrā daļa: praktiski uzdevumi, kuru mērķis ir attīstīt un pilnveidot sarunvalodu, izmantojot īpašus uzdevumus. Skola piedāvā dažādas aktivitātes: futbols, daiļamatniecība, dejas, teniss, basketbols, un daudz ko citu.

Angļu valodas mācības var būt pirms vai pēc pusdienas. Jūs mācīsieties angļu valodu nelielās grupās līdz 15 cilvēkiem. Nodarbības balstītas uz to, lai attīstītu klausīšanos, lasīšanu, gramatiku, papildinātu vārdu krājumu un uzlabotu izrunu. Mācības vada profesionāli pasniedzēji. Individuāla pieeja katram studentam.

Vakara izklaides programma ietvert talantu šovu, diskotēku, viktorīnas, filmu vakaru, sporta turnīrus un daudzas citas iespējas.
Skolas mērķis ir sniegt studentiem pēc iespējas vairāk valodas zināšanas, lai varētu brīvi izteikties angļu valodā.
Izvēlies mācības Īstburnā un iepazīsti nozīmīgākos apskates objektus:
* Skaistās Zilā karoga pludmales. Jums būs iespēja izbaudīt tīru un drošu pludmali un priecāties par Viktorijas laika piestātni.
* Beachy Head – stāvkrasta klintis, South Downs – dienvidu kāpas, bāka un klinšainie krasti atrodas netālu no pilsētas un piesaista daudz tūristu.  

Ja izvēlēsies dzīvot vietējā vies ģimenē, tā nodrošinās studentu ar sajūtu, ka esi mājās, lielisku pieredzi un iespēju katru dienu attīstīt ģimenē savas angļu valodas prasmes. Tas dod arī lielisku iespēju tuvplānā iepazīt šīs valsts kultūru.

Dzīvošana…  

  • Vietējās vies ģimenēs divvietīgās istabās vai
  • Vienvietīgā vai divvietīgā istabā universitātes kopmītnēs
  • Ēdināšana trīs reizes
  • Istabas ar vannas istabu kopmītnēs

Papildu iespējas

  • Akadēmija atrodas netālu no Īstbornas centra
  • Labi iekārtots universitātes kampuss
  • Tenisa korti
  • Stadions un sporta laukumi

Aktivitātes, kas iekļautas cenā: futbols, māksla, aerobika, badmintons, teniss, volejbols, basketbols, dejas un daudz kas cits.
Vakarpuses aktivitātes: talantu šovs, diskotēka, spēles un citas.

Cena  2 nedēļām, ja dzīvo ģimenē- no 1499GBP
ja dzīvo kopmītnēs no 1824GBP
Cenā iekļauts:
20 angļu valodas nodarbības nedēļā
Dzīvošana ģimenē vai universitātes kopmītnēs
3x ēdināšanu
Aktivitātes un ekskursijas: Divas pus dienas un divas pilnas dienas ekskursijas nedēļā
Zināšanu pārbaudes tests uzsākot un beidzot mācības
Sertifikāts mācību noslēgumā
24 h uzraudzība

Comments are closed.